TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Dat Akwasi een documentaire zou krijgen, was geen verrassing. Videoland kondigde dat namelijk al in april van dit jaar aan.
Akwasi zet zich al een paar jaar in voor ongelijkheid en racisme in Nederland, maar dat gaat niet altijd gepaard met fijne reacties. Integendeel zelfs: de rapper stuit namelijk op veel onbegrip. Helemaal na zijn veelbesproken speech op de Dam, want toen raakte het in stroomversnelling. Hoe ga je daar als mens mee om en hoe zorg je ervoor dat de boodschap toch overkomt? In de Videoland-documentaire - die de toepasselijke naam Akwasi draagt - hoopt hij daar antwoord op te geven.
De rapper en dichter is echter niet de enige BN'er die een documentaire krijgt. Zijn productie werd namelijk in april van dit jaar tegelijkertijd aangekondigd met die van André Hazes. En dat is niet voor niets. "Twee Nederlandse persoonlijkheden die beiden weten hoe het is om het gesprek van de dag te domineren zijn André Hazes en Akwasi", zo legde Videoland eerder al uit. Alle kanten van hun reis van het afgelopen jaar, inclusief hun eigen stem en het tegengeluid, komen dan ook aan bod in hun series.
Wanneer die van André Hazes verschijnt, is niet duidelijk. Die van Akwasi is nu te zien!
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag