TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Ook in het nieuwe tv-seizoen zien we Huub Stapel terug met een nieuw programma bij Omroep MAX. De presentator duikt dit keer in De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt in de voetsporen van de broers Johan en Cornelis de Witt en reist langs verschillende Europese plekken.
Het belooft een indrukwekkende reis te worden.
Johan en Cornelis de Witt waren in de zeventiende eeuw toonaangevende politici in Nederland en waren fel tegenstander van de Oranjes. Een overtuiging die hen in 1672 uiteindelijk het leven kostte.
Cornelis en Johannes de Witt waren zonen van de Dordtse regent en houthandelaar Jacob de Witt. Op jonge leeftijd besloten de broers een studiereis door Frankrijk en Engeland te maken en leggen meer dan zesduizend kilometer af. De zaken die ze onderweg leerden, bepaalden later hoe zij Nederland zouden regeren. Onderweg hielden de broers in hun dag- en kasboeken precies bij wat ze elke dag en elke kilometer hebben gedaan.
Met hun aantekeningen in de hand reist Huub Stapel in de zesdelige documentairereeks De Grooten Tour van de Gebroeders De Witt het spoor van de broers.
is vanaf zondag 8 september om 20:20 uur te zien op NPO 2.
Wilfred Genee promoot nieuwe single met optreden in Oranjewinter
01:47Rutger Castricum over gezondheid Royston Drenthe en hun programma Nog één keer fit: 'Hij wil niets liever dan de oude worden'
21:40Dit vinden kijkers van de terugkeer van The Voice of Holland
18:40Johnny de Mol presenteert nieuwe SBS6-quiz Pokerface
15:20Jorik en Marilou uit Winter Vol Liefde uit elkaar