TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Naast De Slimste Mens presenteert Philip Freriks binnenkort een nieuw tv-programma. De presentator duikt in de geschiedenis van de beroemde Notre Dame.
Het belooft een indrukwekkend inkijkje.
Philip Freriks woont zelf al jaren in Parijs en zat in april 2019 gekluisterd aan de buis toen hij zag dat de beroemde kathedraal in brand stond. "Iedereen herinnert zich ook het moment dat de torenspits naar beneden viel. Duizenden mensen stonden te huilen en waren in shock,” aldus Philip.
Nu, ruim vijf jaar later, blikt Philip in het programma Kruispunt terug op de ramp en vertelt over de rol die de Notre Dame in het leven van de Parijzenaars speelt en waarom het zo’n enorme trekpleister is voor de vele toeristen.
Een bijzonder moment, want eind deze week opent de Parijse Notre Dame weer haar kerkdeuren.
Kruispunt: De herrijzenis van de Notre Dame is te zien op zondag 8 december om 17:10 uur op NPO 2.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'