TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
De resterende afleveringen zijn precies gepland tussen Roland Garros en Wimbledon. En het zijn ook precies die toernooien die aan bod komen in het tweede deel van Break Point. De tennissers die gevolgd worden zijn toppers als de flamboyante Nick Kyrgios, Iga Swiatek en Taylor Fritz.
Ook Felix Auger-Aliassime, Matteo Berrettini en Stefanos Tsitsipas komen aan bod en er zijn interviews met Andy Roddick, Maria Sharapova en de nummer 1 van dit moment, Carlos Alcaraz.
Break Point volgt een aantal tennissers voor, tijdens en na de belangrijke toernooien en laat zien hoe zenuwslopend het is om tennisser te zijn. Break Point deel 2 staat vanaf 23 juni op Netflix.
Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik