TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Stella Bergsma snapt er niks meer van: "Wat hebben onze borsten de mensheid ooit misdaan? Te klein, te groot, te scheef, te bloot, je weet nooit wie je nu weer met je borsten voor het hoofd stoot."
In de special Sorry voor de Tieten voor Net5 is de schrijfster en columniste vastbesloten om uit te zoeken waar dit vandaan komt. In haar zoektocht gaat ze langs bij mensen die een hoop over borsten te vertellen hebben; wetenschappers, biologen, seksuologen en andere deskundigen. Ze spreekt voorbijgangers aan, maar ook mensen die van achter hun scherm via social media van alles over andermans lichaam vinden.
"Tegenwoordig zijn borsten een taboe. Ze worden bedekt, geblurd en geblokkeerd. Naakte vrouwenlijven worden steeds vaker weggezet als ordinair en smerig. In bikini op Instagram? Dan kun je heel wat verwensingen verwachten. En als de bikini dan ook nog afzakt, word je verwijderd. Waar komt die weerzin vandaan? Wanneer sloeg de liefde voor borsten om in woede en veranderde lust in angst?", zegt Stella. In de special hoopt ze antwoord op haar vele vragen te vinden.
Sorry voor de Tieten is op woensdag 23 maart om 20:30 uur te zien op Net5.
Simone Weimans bezoekt voormalige Nederlandse koloniën in nieuwe docuserie
10:54Kijkers van De Bondgenoten kritisch op nieuw onderdeel met AI-coach
09:04Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte presenteren nieuwe vrijdagavondshow
07:51De TV van gisteren: Ik Vertrek-kijkers onder de indruk van verbouwing van Bart en Loes
06:47Vanavond op TV: Dit was het nieuws, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, The Suicide Squad