TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Stella Bergsma snapt er niks meer van: "Wat hebben onze borsten de mensheid ooit misdaan? Te klein, te groot, te scheef, te bloot, je weet nooit wie je nu weer met je borsten voor het hoofd stoot."
In de special Sorry voor de Tieten voor Net5 is de schrijfster en columniste vastbesloten om uit te zoeken waar dit vandaan komt. In haar zoektocht gaat ze langs bij mensen die een hoop over borsten te vertellen hebben; wetenschappers, biologen, seksuologen en andere deskundigen. Ze spreekt voorbijgangers aan, maar ook mensen die van achter hun scherm via social media van alles over andermans lichaam vinden.
"Tegenwoordig zijn borsten een taboe. Ze worden bedekt, geblurd en geblokkeerd. Naakte vrouwenlijven worden steeds vaker weggezet als ordinair en smerig. In bikini op Instagram? Dan kun je heel wat verwensingen verwachten. En als de bikini dan ook nog afzakt, word je verwijderd. Waar komt die weerzin vandaan? Wanneer sloeg de liefde voor borsten om in woede en veranderde lust in angst?", zegt Stella. In de special hoopt ze antwoord op haar vele vragen te vinden.
Sorry voor de Tieten is op woensdag 23 maart om 20:30 uur te zien op Net5.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk