TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Word je door omstandigheden homoseksueel of is het een 'foutje van de natuur'? Een vraag die Tim den Besten zichzelf vaak stelt en nu hoopt te beantwoorden in zijn nieuwe documentaire Van de andere kant.
Om antwoord te krijgen of je je seksuele voorkeur kunt beïnvloeden gaat de presentator met verschillende mensen in gesprek. Zo bezoekt Tim in Hongarije een internationale conferentie waar wetenschappers, therapeuten en zogeheten ex-gays elkaar treffen. Zij zijn voorstander van conversietherapie: therapie die je helpt je homoseksuele gevoelens opzij te zetten.
In Nederland bezoekt Tim een middelbare school met een klimaat waar je juist wordt gestimuleerd je seksuele identiteit te ontdekken.
Tim den Besten presenteerde onder andere de VPRO-programma's Tims tent, De outsiders, 100 dagen voor de klas en Van Kaag tot Kardashian. Samen met Nicolaas Veul was hij recentelijk te zien in 100 dagen in je hoofd.
De documentaire Van de andere kant is donderdag 31 maart om 20:55 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Wat gebeurt er als je de gevangenisdeuren open gooit en alle gevangenen weer de bewoonde wereld instuurt? Over dat intrigerende gegeven gaat de Duitse dramaserie A Better Place bij CANAL+.
Dit zijn de geportretteerden in nieuw seizoen Volle Zalen
10:34Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'