TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Word je door omstandigheden homoseksueel of is het een 'foutje van de natuur'? Een vraag die Tim den Besten zichzelf vaak stelt en nu hoopt te beantwoorden in zijn nieuwe documentaire Van de andere kant.
Om antwoord te krijgen of je je seksuele voorkeur kunt beïnvloeden gaat de presentator met verschillende mensen in gesprek. Zo bezoekt Tim in Hongarije een internationale conferentie waar wetenschappers, therapeuten en zogeheten ex-gays elkaar treffen. Zij zijn voorstander van conversietherapie: therapie die je helpt je homoseksuele gevoelens opzij te zetten.
In Nederland bezoekt Tim een middelbare school met een klimaat waar je juist wordt gestimuleerd je seksuele identiteit te ontdekken.
Tim den Besten presenteerde onder andere de VPRO-programma's Tims tent, De outsiders, 100 dagen voor de klas en Van Kaag tot Kardashian. Samen met Nicolaas Veul was hij recentelijk te zien in 100 dagen in je hoofd.
De documentaire Van de andere kant is donderdag 31 maart om 20:55 uur te zien op NPO3.
Wanneer is de finale van Maestro op televisie te zien?
10:18Terugkijken: Monique pakt Denise keihard aan in slotaflevering De Hanslers
10:09Videoland maakt docuserie over hiphopcollectief New Wave
09:17Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa