TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Word je door omstandigheden homoseksueel of is het een 'foutje van de natuur'? Een vraag die Tim den Besten zichzelf vaak stelt en nu hoopt te beantwoorden in zijn nieuwe documentaire Van de andere kant.
Om antwoord te krijgen of je je seksuele voorkeur kunt beïnvloeden gaat de presentator met verschillende mensen in gesprek. Zo bezoekt Tim in Hongarije een internationale conferentie waar wetenschappers, therapeuten en zogeheten ex-gays elkaar treffen. Zij zijn voorstander van conversietherapie: therapie die je helpt je homoseksuele gevoelens opzij te zetten.
In Nederland bezoekt Tim een middelbare school met een klimaat waar je juist wordt gestimuleerd je seksuele identiteit te ontdekken.
Tim den Besten presenteerde onder andere de VPRO-programma's Tims tent, De outsiders, 100 dagen voor de klas en Van Kaag tot Kardashian. Samen met Nicolaas Veul was hij recentelijk te zien in 100 dagen in je hoofd.
De documentaire Van de andere kant is donderdag 31 maart om 20:55 uur te zien op NPO3.
Partnerbijdrage
Dit zijn de finalisten van Make Up Your Mind 2026
12:05Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
11:39Scrooge Live keert terug en strijkt neer in deze plaats
10:38Emotionele televisieavond door overlijden Paulien Cornelisse
09:24De TV van gisteren: Sjorleone verovert de harten van de kijkers van Race across the World