TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In de serie treden René Froger en Karsu in de voetsporen van André Hazes (Sr.).
De driedelige serie van AVROTROS richt zich vooral op de muziek van André Hazes (1951-2004), en minder op het bewogen privéleven van de zanger. René Froger en Karsu onderzoeken onder andere waar Hazes de inspiratie voor zijn songteksten vandaan haalde. En waarom sloegen de nummers van Hazes zo aan bij het publiek?
Het privéleven van Hazes komt een stuk minder aan bod, hoewel tijdens de zoektocht naar de uitgangspunten van zijn emotionele songteksten dit niet helemaal vermeden kan worden. Toch gaat de serie voornamelijk over wie Hazes nu in de kern was, zowel als artiest en als mens.
De driedelige docuserie Bloed, Zweet en Tranen is vanaf 27 maart drie donderdagen te zien om 20.30 uur op NPO1.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker