TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In de serie treden René Froger en Karsu in de voetsporen van André Hazes (Sr.).
De driedelige serie van AVROTROS richt zich vooral op de muziek van André Hazes (1951-2004), en minder op het bewogen privéleven van de zanger. René Froger en Karsu onderzoeken onder andere waar Hazes de inspiratie voor zijn songteksten vandaan haalde. En waarom sloegen de nummers van Hazes zo aan bij het publiek?
Het privéleven van Hazes komt een stuk minder aan bod, hoewel tijdens de zoektocht naar de uitgangspunten van zijn emotionele songteksten dit niet helemaal vermeden kan worden. Toch gaat de serie voornamelijk over wie Hazes nu in de kern was, zowel als artiest en als mens.
De driedelige docuserie Bloed, Zweet en Tranen is vanaf 27 maart drie donderdagen te zien om 20.30 uur op NPO1.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk