TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In de serie treden René Froger en Karsu in de voetsporen van André Hazes (Sr.).
De driedelige serie van AVROTROS richt zich vooral op de muziek van André Hazes (1951-2004), en minder op het bewogen privéleven van de zanger. René Froger en Karsu onderzoeken onder andere waar Hazes de inspiratie voor zijn songteksten vandaan haalde. En waarom sloegen de nummers van Hazes zo aan bij het publiek?
Het privéleven van Hazes komt een stuk minder aan bod, hoewel tijdens de zoektocht naar de uitgangspunten van zijn emotionele songteksten dit niet helemaal vermeden kan worden. Toch gaat de serie voornamelijk over wie Hazes nu in de kern was, zowel als artiest en als mens.
De driedelige docuserie Bloed, Zweet en Tranen is vanaf 27 maart drie donderdagen te zien om 20.30 uur op NPO1.
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Studio sport voetbal, Pineapple Express
11:23Oscar is klaar met Eline na B&B Vol Liefde-reünie: 'Duidelijk waar de prioriteiten liggen'
10:58Johan Derksen doet boekje open over rel rond Olcay Gulsen en Jaimie Vaes na spraakmakend fragment Buzz
10:01Adám maakt indruk met zijn drie liefdespartners in Got Talent
08:17De TV van gisteren: kijkers huilen mee met Frans bij emotionele aflevering van De Bauers