TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In de serie treden René Froger en Karsu in de voetsporen van André Hazes (Sr.).
De driedelige serie van AVROTROS richt zich vooral op de muziek van André Hazes (1951-2004), en minder op het bewogen privéleven van de zanger. René Froger en Karsu onderzoeken onder andere waar Hazes de inspiratie voor zijn songteksten vandaan haalde. En waarom sloegen de nummers van Hazes zo aan bij het publiek?
Het privéleven van Hazes komt een stuk minder aan bod, hoewel tijdens de zoektocht naar de uitgangspunten van zijn emotionele songteksten dit niet helemaal vermeden kan worden. Toch gaat de serie voornamelijk over wie Hazes nu in de kern was, zowel als artiest en als mens.
De driedelige docuserie Bloed, Zweet en Tranen is vanaf 27 maart drie donderdagen te zien om 20.30 uur op NPO1.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten
10:32Bridgerton-fans opgelet: Netflix komt met nieuwe spin-off over geliefd personage
09:50Rust en Vreugd krijgt een vervolg: Annet Malherbe onthult komst tweede seizoen na overwinning
09:27Dionne Stax teleurgesteld over verdwijnen eigen programma: 'Heel pijnlijk'
09:04Dit zijn de eerste beelden van Bureau Groningen