TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In Verstappen – Lion Unleashed praat de Nederlandse F1-wereldkampioen met zijn vader Jos, zijn manager, en andere naasten exclusief met Viaplay over het winnen van zijn eerste Formule 1 kampioenschap in 2021, en wordt er vooruit gekeken naar een spannend seizoen in 2022. Dat klinkt niet direct als een hele spannende documentaire maar het is toch leuk om Max even te horen.
Max Verstappen heeft een exclusieve overeenkomst gesloten met streamingdienst Viaplay dus we kunnen de komende jaren nog meer documentaires verwachten. Ook zijn vader Jos is daar onder de pannen, hij maakt deel uit van het team van analisten bij Viaplay.
Lees hier alles over streamingdienst Viaplay
Viaplay moet het voornamelijk hebben van de Formule 1 en daarom staat vanaf vandaag ook de docu
F1 Talks – Mika, David, Tom online. Daarin bespreken tweevoudig Formule-1 wereldkampioen Mika Häkkinen, 13-voudig Grand Prix winnaar, David Coulthard en negenvoudig 24 uur van Le Mans kampioen Tom Kristenen het verleden, heden en de toekomst van Formule 1. Gastvrouw is Amber Brantsen, de nieuwe presentatrice van Formule 1 in Nederland.
Zijn samenwerking met Viaplay betekent ook dat Max zich helaas nog minder dan voorheen zal bemoeien met de geweldige serie Formula 1: Drive to Survive van concurrent Netflix, waarvan het vierde seizoen op 11 maar in première gaat.
De streamingtip van de week: Hjem Til Jul seizoen 3
13:14Peter uit De Hanslers krijgt deze opvallende tips van kijkers
11:26Hoe is het toch met Herman Kortekaas (95) uit Peppi en Kokki?
10:49Terugkijken: Denise snapt helemaal niets van haar stage op het terras en moeder Mo heeft kritiek
09:50Familie Lopez maakt comeback in Een Huis Vol