TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
In Verstappen – Lion Unleashed praat de Nederlandse F1-wereldkampioen met zijn vader Jos, zijn manager, en andere naasten exclusief met Viaplay over het winnen van zijn eerste Formule 1 kampioenschap in 2021, en wordt er vooruit gekeken naar een spannend seizoen in 2022. Dat klinkt niet direct als een hele spannende documentaire maar het is toch leuk om Max even te horen.
Max Verstappen heeft een exclusieve overeenkomst gesloten met streamingdienst Viaplay dus we kunnen de komende jaren nog meer documentaires verwachten. Ook zijn vader Jos is daar onder de pannen, hij maakt deel uit van het team van analisten bij Viaplay.
Lees hier alles over streamingdienst Viaplay
Viaplay moet het voornamelijk hebben van de Formule 1 en daarom staat vanaf vandaag ook de docu
F1 Talks – Mika, David, Tom online. Daarin bespreken tweevoudig Formule-1 wereldkampioen Mika Häkkinen, 13-voudig Grand Prix winnaar, David Coulthard en negenvoudig 24 uur van Le Mans kampioen Tom Kristenen het verleden, heden en de toekomst van Formule 1. Gastvrouw is Amber Brantsen, de nieuwe presentatrice van Formule 1 in Nederland.
Zijn samenwerking met Viaplay betekent ook dat Max zich helaas nog minder dan voorheen zal bemoeien met de geweldige serie Formula 1: Drive to Survive van concurrent Netflix, waarvan het vierde seizoen op 11 maar in première gaat.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Johan Derksen: 'Deze nieuwe minister deugt niet, niemand zal hem ooit vertrouwen'
10:25Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026