TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
Dat heeft RTL alvast onthuld in hun plannen voor komende maand.
Lees ook: Daniël Verlaan schiet bij Jinek uit slof om Hugo de Jonge
In de driedelige docuserie Ik Weet je Wachtwoord neemt RTL Nieuws-journalist Daniël Verlaan de kijker mee in de schimmige wereld van online criminaliteit. Hij legt de gevaren bloot, spreekt slachtoffers en verkent de leefwereld van de daders. Wie zijn namelijk nu eigenlijk de mensen die anderen online proberen op te lichten, hoe gaan ze te werk en wat zijn hun beweegredenen?
In de documentaire slaat hij dan ook geen onderwerp over. Zo onderzoekt hij de wereld van ransomware criminele, infiltreert hij in Telegram-groepen om online shamers te confronteren en verder laat hij ook zien hoe makkelijk het is voor een hacker om op afstand andermans leven te ontregelen. Uiteraard bespreekt hij dit allemaal niet om mensen bang te maken, maar juist om ze nogmaals te wijzen op de gevaren die het gebruik van internet met zich mee kunnen brengen. Internet lijkt altijd zo leuk en handig, maar er zit ook een andere kant aan. Een duistere kant!
De Videoland Original Ik Weet je Wachtwoord is in oktober in zijn geheel te zien bij Videoland.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker