TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Documentaire
De muzikale reeks volgt De Alleskunner VIPS op, dat de afgelopen weken om 21:30 uur te zien was op SBS6.
In de driedelige documentaireserie Spiegelbeeld: Het Leven van Willeke Alberti blikt de zangeres dan ook samen met haar familieleden en bekende collega's als André van Duin, Chantal Janzen, Gordon en Rob Kemps terug op de meest bijzondere en soms zeer emotionele momenten en gebeurtenissen uit haar leven. Dit wordt afgewisseld met uniek materiaal uit de nationale beeldarchieven en niet eerder vertoonde beelden uit haar privécollectie.
Dat het leven van Willeke Alberti en haar gezin echt niet altijd rozengeur en maneschijn gaat, is wel duidelijk. Onlangs kwam namelijk niet alleen Johnny de Mol in het nieuws met zijn situatie, maar ook dochter Daniëlle van 't Schip. Zij wordt momenteel behandeld vanwege twee kwaadaardige tumoren. Een onderwerp dat ook niet wordt overgeslagen in de reeks. "In de film vertelt Daan openhartig over haar ziekte. Want het is nogal wat hé?", zegt de zangeres. "Die rotziekte maakt zoveel slachtoffers. Ik hoor de laatste tijd niets anders meer in mijn omgeving."
Spiegelbeeld: Het Leven van Willeke Alberti is vanaf 5 november wekelijks om 21:30 uur te zien op SBS6.
Vanavond op TV: Heel Holland bakt, vtwonen weer verliefd op je huis, The First Wives Club
12:35Sinterklaas aangekomen op Texel ondanks weersomstandigheden en 'zeemonster'
10:03Spoiler: verbijstering bij eerste onthullingen The Masked Singer
09:28De TV van gisteren: Sinterklaasjournaal scoort torenhoog, kijkers genieten van The Masked Singer
06:47Vanavond op TV: Sport - Schaatsen: Wereldbeker in Salt Lake City, The tribute: Battle of the bands, Dodgeball: A True Underdog Story
Een nieuwe generatie voegt zich bij ’s werelds beruchtste huurlingen in Expend4bles.
