TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het is inmiddels 28 jaar geleden dat Tanja Groen spoorloos verdween. Dit jaar kreeg het onderzoek naar de verdwijning van de studente een nieuwe impuls dankzij Peter R. de Vries, die speciaal hiervoor stichting De Gouden Tip oprichtte.
De documentaire Een Kaarsje Voor Tanja Groen staat stil bij zowel de verdwijning van Tanja als de dood van de misdaadverslaggever. Ook wordt een poging gewaagd de gouden tip in de zaak alsnog binnen te halen.
Documentairemaker Simon Vuyk: “De verdwijning van Tanja en de moord op Peter R. de Vries hebben dit jaar een enorme saamhorigheid tegen geweld zichtbaar gemaakt. Daarom is het belangrijk om de gebeurtenissen ook samen te herdenken en te trachten het mysterie na 28 jaar alsnog tot een oplossing te brengen."
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
RTL Nieuws-presentator Antoin Peeters verklaart afwezigheid op tv
14:10Boerderij Van Dorst krijgt een kerstspecial
14:09Wanneer is de finale van The Tribute: Battle of The Bands te zien?
13:42Vanaf deze datum is het derde en laatste seizoen van Knokke Off op Netflix te zien
13:15Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is