TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een goede nachtrust is belangrijk voor ieder mens. En lekker slapen valt of staat bij de juiste matras. Ze zijn er in alle soorten: hard, zacht, met schuim of met latex. Keuringsdienst van waarde onderzoekt de nieuwste hype in dit segment: de natuurmatras. Niet gemaakt met allerlei chemische bestanddelen, maar juist van natuurrubber aangevuld met kokos of paardenharen. Een stuk milieuvriendelijker dan de geijkte matras, al is het maar de vraag of de natuurlijke variant net zo lekker slaapt.
Een koud kunstje voor het presentatieteam van de Keuringsdienst deze week: ze kunnen slapend hun werk doen. Eenmaal weer wakker is het wel schrikken van het prijskaartje dat aan deze alternatieve matrassen hangt. Duurzaam slapen blijkt bepaald niet goedkoop.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek