TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Een goede nachtrust is belangrijk voor ieder mens. En lekker slapen valt of staat bij de juiste matras. Ze zijn er in alle soorten: hard, zacht, met schuim of met latex. Keuringsdienst van waarde onderzoekt de nieuwste hype in dit segment: de natuurmatras. Niet gemaakt met allerlei chemische bestanddelen, maar juist van natuurrubber aangevuld met kokos of paardenharen. Een stuk milieuvriendelijker dan de geijkte matras, al is het maar de vraag of de natuurlijke variant net zo lekker slaapt.
Een koud kunstje voor het presentatieteam van de Keuringsdienst deze week: ze kunnen slapend hun werk doen. Eenmaal weer wakker is het wel schrikken van het prijskaartje dat aan deze alternatieve matrassen hangt. Duurzaam slapen blijkt bepaald niet goedkoop.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie