TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ellen ten Damme gaat uit de kleren voor het goede doel. De 54-jarige theatermaakster werkt namelijk ook mee aan For one night only.
In navolging van Tjitske Reidinga en Fockeline Ouwerkerk vraagt ook Ellen ten Damme aandacht voor het vroeg opspren van kanker. De zangeres, die eerder dit jaar te zien was als deelnemer in De slimste mens, heeft zelf twee keer borstkanker gehad.
For one night only krijgt dit jaar zijn tweede editie, nadat in 2019 enkel mannen uit de kleren gingen voor het goede doel. Voorman Simon Keizer voert ook dit jaar weer de groep BN’ers aan. Naast de drie eerder genoemde vrouwen gaan ook Johnny Kraaijkamp jr., Giel Beelen en Roué Verveer naakt voor het goede doel.
For one night only is op 11 november te zien bij Net5.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026.
De TV van gisteren: WK-kraker tussen Frankrijk en Spanje massaal bekeken
07:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, 300
05:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
22:24Acteur Cees Geel (61) plotseling overleden aan een hartstilstand