TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ellen ten Damme gaat uit de kleren voor het goede doel. De 54-jarige theatermaakster werkt namelijk ook mee aan For one night only.
In navolging van Tjitske Reidinga en Fockeline Ouwerkerk vraagt ook Ellen ten Damme aandacht voor het vroeg opspren van kanker. De zangeres, die eerder dit jaar te zien was als deelnemer in De slimste mens, heeft zelf twee keer borstkanker gehad.
For one night only krijgt dit jaar zijn tweede editie, nadat in 2019 enkel mannen uit de kleren gingen voor het goede doel. Voorman Simon Keizer voert ook dit jaar weer de groep BN’ers aan. Naast de drie eerder genoemde vrouwen gaan ook Johnny Kraaijkamp jr., Giel Beelen en Roué Verveer naakt voor het goede doel.
For one night only is op 11 november te zien bij Net5.
'Dit is de startdatum van Boerderij Meiland'
11:31Dit zijn de eerste beelden van De Kroesjes
10:29Jim Bakkum belooft veel goeds voor nieuw seizoen Stars on Stage
10:00Mark van Eeuwen: 'Dit laatste seizoen is niet alleen een afscheid van Flikken Rotterdam, maar ook van Cees'
09:37Kerstliefhebbers opgelet: Single Bells is binnenkort weer te streamen