TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Ellen ten Damme gaat uit de kleren voor het goede doel. De 54-jarige theatermaakster werkt namelijk ook mee aan For one night only.
In navolging van Tjitske Reidinga en Fockeline Ouwerkerk vraagt ook Ellen ten Damme aandacht voor het vroeg opspren van kanker. De zangeres, die eerder dit jaar te zien was als deelnemer in De slimste mens, heeft zelf twee keer borstkanker gehad.
For one night only krijgt dit jaar zijn tweede editie, nadat in 2019 enkel mannen uit de kleren gingen voor het goede doel. Voorman Simon Keizer voert ook dit jaar weer de groep BN’ers aan. Naast de drie eerder genoemde vrouwen gaan ook Johnny Kraaijkamp jr., Giel Beelen en Roué Verveer naakt voor het goede doel.
For one night only is op 11 november te zien bij Net5.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer