TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het gelovige gezin Van Aalst uit Hendrik Ido Ambacht is in maart vertrokken naar het wintersportdorpje Matrei in Oostenrijk. Het is vooral de droom van Ron, oud-elektricien en ICT-er. Hij wilde eigenlijk van kinds af aan naar Canada, maar dat vond Petra veel te ver dus zijn ze uitgekomen op Oostenrijk. Ze hebben een oud Gasthaus gekocht en willen daar een B&B van maken.
Maar de eenzaamheid valt Petra en de kinderen Benjamin (9) en Jesse (10) enorm tegen. Het is een nogal gesloten gemeenschap en je komt er niet zo maar tussen. Daarnaast valt ook het aantal gasten in de zomer behoorlijk tegen, alle hoop is dus gevestigd op een goed winterseizoen. Ron wil nooit meer terug, maar spreekt nog steeds maar drie woorden Duits. Petra en de jongens missen Nederland nog steeds.
Wie is er nu beter in het ontmaskeren van de Mol dan een oud-Mol? Helemaal niemand natuurlijk! Thomas Cammaert blikt daarom voor ons elke week terug op de aflevering van Wie Is de Mol? om alle hints, aanwijzingen en theorieën te analyseren.
Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer
07:49Dit is de cast van Scrooge Live 2025
07:48De TV van gisteren: Teleurstellende start voor nieuw seizoen Bodem
07:00GTST Spoilers - maandag 10 t/m donderdag 13 november 2025