TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Twee weken voor de verkiezingen haalt Erik Scherder een toepasselijke tegeltjeswijsheid van zolder om te onderzoeken: ‘Kiezen doet verliezen.’ Bij elke keus vóór iets moet degene die kiest iets anders missen.
In de tweede aflevering van Erik Scherder onderzoekt laat de hersenprofessor zien hoeveel keuzes een mens op een dag maakt en wat daarvan de gevolgen zijn. Soms gaat er een flinke afweging aan vooraf - bijvoorbeeld bij verkiezingen of bij partnerkeuze -, een andere keer is de keus zo gemaakt: wat eten we vandaag? Kiezen mensen met hun verstand of toch op intuïtie? Scherder wil via eenvoudige experimenten op straat uitvinden waarop mensen hun keus baseren. Hij praat ook met wetenschappers die kozen voor een carrière in het onderzoek naar kiezen.
We moesten er een jaar geduld voor hebben, maar nu kunnen we dan eindelijk genieten van de nieuwe reeks Haantjes op Netflix.
Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
09:58KRO-NCRV komt met tiendelige reportageserie over verloskundigen
09:38Zo loopt het Married at First Sight-avontuur af voor Linda en Cindy
08:58Terugkijken: de eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2026
08:42De TV van gisteren: Pijnlijke kijkcijfers voor eerste halve finale Eurovisie Songfestival