TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Voor het schema van de eerste halve finale, klik je hier!
En dan gaat het toch nog gebeuren. Vanuit een ongetwijfeld uitgelaten Ahoy in Rotterdam gaat het eerste Eurovisie Songfestival op Nederlandse bodem in meer dan veertig jaar van start. Het spektakel begint met een halve finale en aan de Litouwse act The Roop om het festijn te openen met het aanstekelijke 'Discotheque'.
Daarna volgen onder meer Sloveense Balkanballades, meerstemmige Oeralhop uit Rusland, een Roemeense Billie Eilish-kloon en een sfeervol nummer van onze zuiderburen en een - naar het zich laat aanzien - spectaculaire act van een gevleugelde Noor. Kanshebber Destiny uit Malta sluit de avond af met een uptempo nummer waarin ze aandacht vraagt voor vrouwenrechten. De presentatie is in handen van Nikkie Tutorials, Edsilia Rombley, Chantal Janzen en Jan Smit.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Partnerbijdrage
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip