TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
"De arts vertelde dat het echt niet goed is. En als het niet snel minder wordt, dan kan het zijn dat het over een paar weken al ophoudt voor mij. Ik voel me verslagen, en het komt nog niet helemaal binnen", schrijft ze in haar Instagram-post.
Eva - die grote bekendheid kreeg door haar deelname aan Over mijn lijk - heeft longkanker en is al een tijdje uitbehandeld. Eind oktober meldde ze al dat haar situatie achteruit ging. Ze sprak toen al van "de laatste fase".
In haar bericht van vrijdag vertelt ze wat het slechte nieuws met haar doet. "Ook al weet je dat het eraan komt. Maar om te horen dat kan zijn dat ik misschien kerst niet meer ga halen doet veel met mij."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten