TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
"De arts vertelde dat het echt niet goed is. En als het niet snel minder wordt, dan kan het zijn dat het over een paar weken al ophoudt voor mij. Ik voel me verslagen, en het komt nog niet helemaal binnen", schrijft ze in haar Instagram-post.
Eva - die grote bekendheid kreeg door haar deelname aan Over mijn lijk - heeft longkanker en is al een tijdje uitbehandeld. Eind oktober meldde ze al dat haar situatie achteruit ging. Ze sprak toen al van "de laatste fase".
In haar bericht van vrijdag vertelt ze wat het slechte nieuws met haar doet. "Ook al weet je dat het eraan komt. Maar om te horen dat kan zijn dat ik misschien kerst niet meer ga halen doet veel met mij."
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)