TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
"De arts vertelde dat het echt niet goed is. En als het niet snel minder wordt, dan kan het zijn dat het over een paar weken al ophoudt voor mij. Ik voel me verslagen, en het komt nog niet helemaal binnen", schrijft ze in haar Instagram-post.
Eva - die grote bekendheid kreeg door haar deelname aan Over mijn lijk - heeft longkanker en is al een tijdje uitbehandeld. Eind oktober meldde ze al dat haar situatie achteruit ging. Ze sprak toen al van "de laatste fase".
In haar bericht van vrijdag vertelt ze wat het slechte nieuws met haar doet. "Ook al weet je dat het eraan komt. Maar om te horen dat kan zijn dat ik misschien kerst niet meer ga halen doet veel met mij."
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
07:48De TV van gisteren: WK-wedstrijden trekken opnieuw veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 29 juni t/m donderdag 2 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Robin Hood