TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
"De arts vertelde dat het echt niet goed is. En als het niet snel minder wordt, dan kan het zijn dat het over een paar weken al ophoudt voor mij. Ik voel me verslagen, en het komt nog niet helemaal binnen", schrijft ze in haar Instagram-post.
Eva - die grote bekendheid kreeg door haar deelname aan Over mijn lijk - heeft longkanker en is al een tijdje uitbehandeld. Eind oktober meldde ze al dat haar situatie achteruit ging. Ze sprak toen al van "de laatste fase".
In haar bericht van vrijdag vertelt ze wat het slechte nieuws met haar doet. "Ook al weet je dat het eraan komt. Maar om te horen dat kan zijn dat ik misschien kerst niet meer ga halen doet veel met mij."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'