TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Frank Sullivan (Michael Chiklis), een professionele bankrover, staat erom bekend dat hij zijn zaakjes altijd goed afhandelt. Net nu hij heeft besloten nog een laatste klus te doen, loopt het verkeerd af. Zijn broer wordt doodgeschoten. Nadat hij bewusteloos geslagen is wordt hij wakker op een afgelegen plek en ervaart hij problemen met zijn geheugen.
Franks baas Rex (Bruce Willis) heeft hier geen boodschap aan. Hij eist gewoon de buit van Frank op. Het wordt nu een race tegen de klok voor Frank om uit te zoeken wie van zijn team hem erin heeft geluisd. Hij moet zien te voorkomen dat de huurmoordenaar die Rex heeft ingehuurd hem weet te om te brengen. Gaat het hem lukken de buit te vinden, uit handen te blijven van de moordenaar en tot slot de dood van zijn broer te wreken?
Afgelopen maart werd bekend dat Bruce Willis stopt met acteren. De 67-jarige filmster leidt aan de hersenaandoening afasie. Afasie is een medische aandoening die de spreek-, schrijf en taalvaardigheid – zowel mondeling als schriftelijk – kan beïnvloeden. Willis laat een enorm oeuvre achter van meer dan 140 films en er komen nog een aantal nieuwe films uit waarin hij een rol speelt.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
13:17Raymond Mens laat Hugo Borst keuren in Amerikaanse gaybar
12:05Arnout Hauben kondigt vervolg op tv-hit Dwars door de lage landen aan
11:40Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame