TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Frank Sullivan (Michael Chiklis), een professionele bankrover, staat erom bekend dat hij zijn zaakjes altijd goed afhandelt. Net nu hij heeft besloten nog een laatste klus te doen, loopt het verkeerd af. Zijn broer wordt doodgeschoten. Nadat hij bewusteloos geslagen is wordt hij wakker op een afgelegen plek en ervaart hij problemen met zijn geheugen.
Franks baas Rex (Bruce Willis) heeft hier geen boodschap aan. Hij eist gewoon de buit van Frank op. Het wordt nu een race tegen de klok voor Frank om uit te zoeken wie van zijn team hem erin heeft geluisd. Hij moet zien te voorkomen dat de huurmoordenaar die Rex heeft ingehuurd hem weet te om te brengen. Gaat het hem lukken de buit te vinden, uit handen te blijven van de moordenaar en tot slot de dood van zijn broer te wreken?
Afgelopen maart werd bekend dat Bruce Willis stopt met acteren. De 67-jarige filmster leidt aan de hersenaandoening afasie. Afasie is een medische aandoening die de spreek-, schrijf en taalvaardigheid – zowel mondeling als schriftelijk – kan beïnvloeden. Willis laat een enorm oeuvre achter van meer dan 140 films en er komen nog een aantal nieuwe films uit waarin hij een rol speelt.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
12:47Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel