TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Frank Sullivan (Michael Chiklis), een professionele bankrover, staat erom bekend dat hij zijn zaakjes altijd goed afhandelt. Net nu hij heeft besloten nog een laatste klus te doen, loopt het verkeerd af. Zijn broer wordt doodgeschoten. Nadat hij bewusteloos geslagen is wordt hij wakker op een afgelegen plek en ervaart hij problemen met zijn geheugen.
Franks baas Rex (Bruce Willis) heeft hier geen boodschap aan. Hij eist gewoon de buit van Frank op. Het wordt nu een race tegen de klok voor Frank om uit te zoeken wie van zijn team hem erin heeft geluisd. Hij moet zien te voorkomen dat de huurmoordenaar die Rex heeft ingehuurd hem weet te om te brengen. Gaat het hem lukken de buit te vinden, uit handen te blijven van de moordenaar en tot slot de dood van zijn broer te wreken?
Afgelopen maart werd bekend dat Bruce Willis stopt met acteren. De 67-jarige filmster leidt aan de hersenaandoening afasie. Afasie is een medische aandoening die de spreek-, schrijf en taalvaardigheid – zowel mondeling als schriftelijk – kan beïnvloeden. Willis laat een enorm oeuvre achter van meer dan 140 films en er komen nog een aantal nieuwe films uit waarin hij een rol speelt.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?
16:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
15:56Edson da Graça steekt loftrompet over Nicolette Kluijver