TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Frank Sullivan (Michael Chiklis), een professionele bankrover, staat erom bekend dat hij zijn zaakjes altijd goed afhandelt. Net nu hij heeft besloten nog een laatste klus te doen, loopt het verkeerd af. Zijn broer wordt doodgeschoten. Nadat hij bewusteloos geslagen is wordt hij wakker op een afgelegen plek en ervaart hij problemen met zijn geheugen.
Franks baas Rex (Bruce Willis) heeft hier geen boodschap aan. Hij eist gewoon de buit van Frank op. Het wordt nu een race tegen de klok voor Frank om uit te zoeken wie van zijn team hem erin heeft geluisd. Hij moet zien te voorkomen dat de huurmoordenaar die Rex heeft ingehuurd hem weet te om te brengen. Gaat het hem lukken de buit te vinden, uit handen te blijven van de moordenaar en tot slot de dood van zijn broer te wreken?
Afgelopen maart werd bekend dat Bruce Willis stopt met acteren. De 67-jarige filmster leidt aan de hersenaandoening afasie. Afasie is een medische aandoening die de spreek-, schrijf en taalvaardigheid – zowel mondeling als schriftelijk – kan beïnvloeden. Willis laat een enorm oeuvre achter van meer dan 140 films en er komen nog een aantal nieuwe films uit waarin hij een rol speelt.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden