TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Braverik Kenny (Michael Rainey Jr.) heeft ook altijd pech. Na een robbertje vechten met een stel pestkoppen op school, is er maar één persoon die straf krijgt: Kenny.
En wat voor straf. Kenny moet een dagje meerijden in de patrouillewagen van twee agenten.
Eigenlijk zitten ouwe baas Mike (Nicolas Cage) en zijn jonge partner Steve (Dwayne Cameron) daar helemaal niet op de wachten, maar ja.
Bovendien: wat moet zo'n jongen in hun politiewagen? In de wijk waar Steve en Mike patrouilleren gebeurt eigenlijk nooit wat.
Behalve nu dan. In 211 overvalt een aantal zwaarbewapende ex-militairen een bank in hun buurtje.
Mike en Steve moeten niet alleen de overvallers zien te stoppen, ze moeten ook Kenny veilig zien te houden.
Nicolas Cage is niet zo te spreken over 211. In interviews beschrijft hij de film als teleurstellend.
Misschien dat dat komt door hoe de opnamen in Bulgarije verliepen. Daar brak de acteur zijn enkel, waardoor hij een paar weken niet kon werken.
Cage is trouwens niet de enige van zijn familie in 211. Zijn zoon Weston Cage Coppola heeft ook een rolletje.
Vader en zoon Cage waren ook al samen te zien in Lord of War en Tokarev.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6