TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Huurmoordenaar Travis Conrad (Ethan Hawke) is bezig met een belangrijke missie. Dat loopt niet goed af: hij komt om.
Gek genoeg is het daarmee in 24 Hours to Live niet afgelopen voor Travis. Artsen weten hem weer tot leven te wekken.
Daar zit wel een – vrij grote – maar aan. Hij heeft precies 24 uur te leven.
In die tijd moet hij de missie tot een goed einde zien te brengen. Als de teller die de doktoren in zijn arm hebben geïmplanteerd op 0 staat, zal hij sterven, en deze keer echt.
Ethan Hawke heeft niet heel veel ervaring met actiefilms. Volgens regisseur Brian Smrz was dat voor 24 Hours to Live een voordeel: alleen al door het gegeven dat hij degene was die de rol speelde, gaf Hawke zijn personage wat meer diepgang.
Smrz, die zelfs zijn carrière begon als stuntman, was ook tevreden over hoe zijn hoofdrolspeler het deed in actiescènes: “Hij deed de meeste van zijn stunts zelf, en dat deed hij goed.”
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag