TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
A Cinderella Story draait om Sam Montgomery (Hilary Duff). Ze is niet erg populair op school en thuis is het ook een verschrikking.
Sinds de dood van haar vader maakt Sams gemene stiefmoeder Fiona (Jennifer Coolidge) samen met haar al even gemene dochters Gabriella en Brianna de dienst uit in huis. Sam is voor hen niet veel meer dan een veredelde schoonmaakster.
Het enige lichtpuntje voor Sam in A Cinderella Story is het contact dat ze heeft met Austin (Chad Michael Murray). Ze sms'en en mailen met elkaar en spreken af op een Halloweenfeestje.
Maar op het moment suprême mag Sam van Fiona niet naar het feestje toe.
Sam besluit zich hier niets van aan te trekken en gaat toch. Er is wel één ding waar ze absoluut rekening mee moet houden: voordat de klok twaalf uur slaat, moet ze weer binnen zijn. Loopt het net zo af als in het beroemde sprookje?
Eigenlijk zou Rupert Grint de rol van populaire jongen Austin gaan spelen, maar hij had het te druk met de opnames van Harry Potter and the Prisoner of Azkaban.
Hoofdrolspeelster Hilary Duff verenigde op de set van A Cinderella Story het nuttige met het aangename. Ze oefende voor haar rijexamen door heen en weer te rijden tussen alle opnamelocaties.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los