TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Narcotica-agenten Sean (Vin Diesel) en Demetrius (Larenz Tate) maken al zeven jaar jacht op drugsbaron Memo Lucero (Geno Silva).
Wanneer het ze lukt hem te arresteren, denken ze de vangst van hun leven te hebben gedaan. Maar Lucero’s opvolger Diablo (Timothy Olyphant) blijkt nog wreder, gevaarlijker en sadistischer.
Wanneer deze griezel Seans vrouw laat ombrengen, haalt hij zich wel iets op de hals. Sean heeft in A Man Apart niets meer te verliezen en wil wraak.
Vin Diesel werkt al jaren onder zijn bij het grote publiek bekende artiestennaam. Hij werd geboren als Mark Sinclair Vincent, maar toen de spierbundel rond zijn zeventiende als uitsmijter in een nachtclub werkte, wilde hij een zo mannelijk mogelijke naam hebben.
Dat werd Vin Diesel, wellicht geïnspireerd op zijn lage stem die klinkt als een ronkende uitlaat. De stoere actieheld maakte furore in The Fast and the Furious-films, XxX en The Chronicles of Riddick.
Uitstapjes naar het komische genre (The Pacifier, als kinderoppas!) bleken geen succes, waarna hij zich gelukkig weer op het betere race- en knokwerk stortte.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'