TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Narcotica-agenten Sean (Vin Diesel) en Demetrius (Larenz Tate) maken al zeven jaar jacht op drugsbaron Memo Lucero (Geno Silva).
Wanneer het ze lukt hem te arresteren, denken ze de vangst van hun leven te hebben gedaan. Maar Lucero’s opvolger Diablo (Timothy Olyphant) blijkt nog wreder, gevaarlijker en sadistischer.
Wanneer deze griezel Seans vrouw laat ombrengen, haalt hij zich wel iets op de hals. Sean heeft in A Man Apart niets meer te verliezen en wil wraak.
Vin Diesel werkt al jaren onder zijn bij het grote publiek bekende artiestennaam. Hij werd geboren als Mark Sinclair Vincent, maar toen de spierbundel rond zijn zeventiende als uitsmijter in een nachtclub werkte, wilde hij een zo mannelijk mogelijke naam hebben.
Dat werd Vin Diesel, wellicht geïnspireerd op zijn lage stem die klinkt als een ronkende uitlaat. De stoere actieheld maakte furore in The Fast and the Furious-films, XxX en The Chronicles of Riddick.
Uitstapjes naar het komische genre (The Pacifier, als kinderoppas!) bleken geen succes, waarna hij zich gelukkig weer op het betere race- en knokwerk stortte.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'
11:07Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'