TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Toegegeven: Frank Carver (Nicolas Cage) is geen lieverdje. Als hulpje van een lokale gangsterbaas heeft hij heel wat op zijn kerfstok.
Maar de misdaad waarvoor hij uiteindelijk achter de tralies belandde heeft hij echt niet begaan. Hij heeft zich destijds opgeofferd zodat iemand anders vrijuit kon gaan.
Een jaar of twintig later komt Frank vrij. Niet omdat hij zijn straf heeft uitgezeten, maar omdat hij ongeneeslijk ziek is.
In de tijd die hem in A Score to Settle nog rest wil hij twee dingen doen: een band opbouwen met zijn – inmiddels volwassen – zoon en wraak nemen op de persoon die ervoor heeft gezorgd dat hij de beste jaren van zijn leven achter de tralies moest doorbrengen.
In A Score to Settle speelt Frank piano. Nicolas Cage nam daarom speciaal voor deze film pianolessen.
Frank heeft in de film flashbacks naar zijn verleden. De acteur die de jongere versie van de oude Frank speelt, lijkt verrassend veel op een jonge Nicolas Cage.
Dat is niet zo gek: Bailey Coppola is zijn neefje. Bailey is de zoon van Nicolas' broer Christopher Coppola.
Vanavond op TV: Het echte leven in de dierentuin, Soko Potsdam, Sonic the Hedgehog
21:51Programma bereikt kookpunt: Verrader steekt 'dolk' in rug van medeverrader
19:12Bertrie Wierenga keert niet terug als Shanti in Goede Tijden, Slechte Tijden
16:47Oos Kesbeke over overlijden 'maatje' Jonnie Boer: 'We hadden bijna elke dag contact'
14:05Wesley Sneijder en Wim Kieft strijden tegen kilo's in nieuw programma Nog Eén Keer Fit