TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De dolfijn Snowflake, mascotte van het Amerikaanse football-team Miami Dolphins, wordt gestolen. Marketingmanager Melissa Robinson (Courteney Cox) doet een beroep op de excentrieke dierendetective Ace Ventura (Jim Carrey).
Ace – die een halve dierentuin in zijn huis heeft – heeft zo zijn eigen, opzienbarende manier om het vermiste dier op te sporen. Zijn stuntelige werkwijze en idiote bokkensprongen zijn op de een of andere manier wél effectief.
Ace Ventura: Pet Detective was de grote doorbraak voor komiek Carrey. In 1995 kreeg de film een vervolg, Ace Ventura: When Nature Calls.
Hierna volgde voor Carrey de ene na de andere comedy waarin zijn handelsmerk – z'n rubberen gezicht en elastieken lichaam – de producties telkens weer tot kaskrakers maakte. Inmiddels is zijn publiek de grimassen redelijk beu en heeft hij het over een andere, serieuzere, boeg gegooid.
Jim Carrey heeft met onder andere The Truman Show (1998), Man on the Moon (1999) en Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) bewezen dat hij ook zonder gekke bekken goede rollen neer kan zetten.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:17Dit is wanneer GTST terugkeert na de zomerstop
17:00Humberto Tan kreeg politiebewaking vanwege Zwarte Piet: 'Jeroen Pauw zou dat nooit hebben'
16:18RTL 4 strikt Kees Tol voor nieuw late avondprogramma Nederland met vakantie
15:54Caroline Tensen en Hugo Kennis maken middagprogramma voor RTL