TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Patience (Halle Berry) werkt als grafisch ontwerper voor Hedare Beauty, een enorm cosmeticabedrijf dat op het punt staat een revolutionair anti-verouderingsmiddel op de markt te brengen: Beauty-line.
Als Patience haar werk komt inleveren, vangt ze een per ongeluk gesprek op. Ze hoort dat het nieuwe product vreselijke bijwerkingen heeft.
De eigenaren van Hebare willen koste wat kost voorkomen dat het publiek daar iets over hoort. Hun oplossing is vrij rigoureus: ze laten Patience vermoorden.
Dankzij de bijzondere kat Midnight komt Patience na die aanslag weer tot leven. Niet als zichzelf, maar als superheld Catwoman; een vrouw met de kracht, snelheid en behendigheid van een kat.
Een paar maanden voor de release van Catwoman bracht productiemaatschappij Warner Bros. een trailer van de film uit. Die kreeg zo veel kritiek dat de producenten hem meteen weer terugtrokken.
Niet veel later kwam er een nieuwe trailer, deze keer zonder dialoog. Dat mocht niet baten: Catwoman werd een enorme flop.
Dikke pech voor Halle Berry. Ze kreeg voor haar rol de Razzie voor slechtste actrice.
Ze was wel zo sportief om haar prijs op te komen halen. En om een korte speech te houden:
"Ik wil graag Warner Bros. bedanken dat ze me dwongen mee te doen aan dit gedrocht van een film."
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
