TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Fast Five bevrijden Mia en Brian (Paul Walker) Dom (Vin Diesel) uit de gevangenis. Het drietal vertrekt naar Rio om daar een nieuw leven op te bouwen. Om dat op de rails te krijgen, moeten ze nog één grote overval plegen.
Doelwit zijn drie auto’s die zich op een trein bevinden. Dom en zijn makkers smeden een actieplan en verzamelen een club uitstekende chauffeurs om hen daarbij te helpen. Al snel blijkt dat Dom, Mia en Brian niet de enigen zijn die het op de auto’s hebben voorzien.
Naast kapers op de kust krijgen ze in Fast Five agent Luke Hobbs (Dwayne Johnson) op de hielen. Die wil de drie oppakken en uitzetten naar de Verenigde Staten.
Opmerkelijk aan Fast Five is dat het in deze film veel minder om de autocultuur en bijbehorende races draait dan in de vorige delen van de Fast & Furious-reeks. Dat pakte goed uit, want deel 5 groeide uit tot een van de succesvolste films in de reeks.
De film bracht meer dan 600 miljoen dollar op en was een van de winstgevendste titels van 2011.
Partnerbijdrage
Van grappenmaker tot zelfinzicht: Ruben Nicolai over pleasen, verlies en verandering
08:40Dit zijn de finalisten van Wie is De Mol? 2025
08:06De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)