TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er is storm op komst in Puerto Rico. Binnen niet al te afzienbare tijd zal een orkaan het eiland bereiken.
Dat is niet zomaar een briesje. De wind kan snelheden boven de 250 kilometer per uur bereiken.
Logisch dus dat de politie in Force of Nature druk bezig om mensen te evacueren. Iedereen moet zijn huis verlaten en een schuilplaats opzoeken.
Voor mensen met kwaad in de zin lijkt dat een ideaal moment om hun slag te slaan. John the Baptist (David Zayas) en zijn trawanten zien het in ieder geval wel zo.
Alleen hebben ze niet op agent Cardillo (Emile Hirsch) en zijn collega Pena (Stephanie Cayo) gerekend. Als die dan ook nog hulp krijgen van oud-politieman Ray (Mel Gibson), wordt het voor de criminelen helemaal zwaar.
Oorspronkelijk zou Mel Gibson de rol van Ray helemaal niet spelen. Daar had regisseur Michael Polish iemand anders voor op het oog: Bruce Willis.
Toen hij verstek liet gaan, kwam Polish alsnog bij Gibson uit.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Robbert Rodenburg maakt driedelige kerstspecial van Open Casa
13:49Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico