TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er is storm op komst in Puerto Rico. Binnen niet al te afzienbare tijd zal een orkaan het eiland bereiken.
Dat is niet zomaar een briesje. De wind kan snelheden boven de 250 kilometer per uur bereiken.
Logisch dus dat de politie in Force of Nature druk bezig om mensen te evacueren. Iedereen moet zijn huis verlaten en een schuilplaats opzoeken.
Voor mensen met kwaad in de zin lijkt dat een ideaal moment om hun slag te slaan. John the Baptist (David Zayas) en zijn trawanten zien het in ieder geval wel zo.
Alleen hebben ze niet op agent Cardillo (Emile Hirsch) en zijn collega Pena (Stephanie Cayo) gerekend. Als die dan ook nog hulp krijgen van oud-politieman Ray (Mel Gibson), wordt het voor de criminelen helemaal zwaar.
Oorspronkelijk zou Mel Gibson de rol van Ray helemaal niet spelen. Daar had regisseur Michael Polish iemand anders voor op het oog: Bruce Willis.
Toen hij verstek liet gaan, kwam Polish alsnog bij Gibson uit.
Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface
08:04De TV van gisteren: kijkers zijn getuige van bijzonder pijnlijke exits in De Verraders