TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er is storm op komst in Puerto Rico. Binnen niet al te afzienbare tijd zal een orkaan het eiland bereiken.
Dat is niet zomaar een briesje. De wind kan snelheden boven de 250 kilometer per uur bereiken.
Logisch dus dat de politie in Force of Nature druk bezig om mensen te evacueren. Iedereen moet zijn huis verlaten en een schuilplaats opzoeken.
Voor mensen met kwaad in de zin lijkt dat een ideaal moment om hun slag te slaan. John the Baptist (David Zayas) en zijn trawanten zien het in ieder geval wel zo.
Alleen hebben ze niet op agent Cardillo (Emile Hirsch) en zijn collega Pena (Stephanie Cayo) gerekend. Als die dan ook nog hulp krijgen van oud-politieman Ray (Mel Gibson), wordt het voor de criminelen helemaal zwaar.
Oorspronkelijk zou Mel Gibson de rol van Ray helemaal niet spelen. Daar had regisseur Michael Polish iemand anders voor op het oog: Bruce Willis.
Toen hij verstek liet gaan, kwam Polish alsnog bij Gibson uit.
Vooruitblik: Cesar Zuiderwijk haalt snoeihard uit naar Golden Earring-tributeband: 'Rot op'
13:45Deze BN'ers maken sowieso hun opwachting in nieuw seizoen Moordfeest
13:30Dit staat de Bevers te wachten in het gloednieuwe seizoen van hun realityshow
13:13Oh jee: verlaat Floris alsnog vrijwillig De Bondgenoten?
12:53Beau van Erven Dorens komt ook in 2026 met winterspecial Casa di Beau