TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er is storm op komst in Puerto Rico. Binnen niet al te afzienbare tijd zal een orkaan het eiland bereiken.
Dat is niet zomaar een briesje. De wind kan snelheden boven de 250 kilometer per uur bereiken.
Logisch dus dat de politie in Force of Nature druk bezig om mensen te evacueren. Iedereen moet zijn huis verlaten en een schuilplaats opzoeken.
Voor mensen met kwaad in de zin lijkt dat een ideaal moment om hun slag te slaan. John the Baptist (David Zayas) en zijn trawanten zien het in ieder geval wel zo.
Alleen hebben ze niet op agent Cardillo (Emile Hirsch) en zijn collega Pena (Stephanie Cayo) gerekend. Als die dan ook nog hulp krijgen van oud-politieman Ray (Mel Gibson), wordt het voor de criminelen helemaal zwaar.
Oorspronkelijk zou Mel Gibson de rol van Ray helemaal niet spelen. Daar had regisseur Michael Polish iemand anders voor op het oog: Bruce Willis.
Toen hij verstek liet gaan, kwam Polish alsnog bij Gibson uit.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij