TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Er is storm op komst in Puerto Rico. Binnen niet al te afzienbare tijd zal een orkaan het eiland bereiken.
Dat is niet zomaar een briesje. De wind kan snelheden boven de 250 kilometer per uur bereiken.
Logisch dus dat de politie in Force of Nature druk bezig om mensen te evacueren. Iedereen moet zijn huis verlaten en een schuilplaats opzoeken.
Voor mensen met kwaad in de zin lijkt dat een ideaal moment om hun slag te slaan. John the Baptist (David Zayas) en zijn trawanten zien het in ieder geval wel zo.
Alleen hebben ze niet op agent Cardillo (Emile Hirsch) en zijn collega Pena (Stephanie Cayo) gerekend. Als die dan ook nog hulp krijgen van oud-politieman Ray (Mel Gibson), wordt het voor de criminelen helemaal zwaar.
Oorspronkelijk zou Mel Gibson de rol van Ray helemaal niet spelen. Daar had regisseur Michael Polish iemand anders voor op het oog: Bruce Willis.
Toen hij verstek liet gaan, kwam Polish alsnog bij Gibson uit.
Dit moet je weten over de kandidaten van Maestro 2025/2026
09:22De TV van gisteren: spectaculaire ontknoping Wie is de Mol? en hoge kijkcijfers The Tribute
06:47Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025