TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dat is nog eens een bijvangst. Bij een verkeerscontrole pakt de politie van Los Angeles min of meer per ongeluk een drugsbaron op.
Voor deze Alex Mantel (Olivier Martinez) was een internationaal arrestatiebevel uitgevaardigd, dus zijn arrestatie is groot nieuws.
Daar maakt Mantel handig gebruik van in S.W.A.T. Hij belooft 100 miljoen dollar te betalen aan de mensen die hem helpen ontsnappen.
Vandaar dat de politie denkt dat zijn ritje van de rechtbank naar de gevangenis nog wel eens gevaarlijk kan worden.
Daarom moet het S.W.A.T.-team van Dan 'Hondo' Harrelson (Samuel L. Jackson) dat transport uitvoeren. Maar zelfs voor zijn goed getrainde mannen van Harrelson is het nog een hele klus.
De cast van S.W.A.T. moest flink in training om hun rollen te kunnen spelen. Alle leden van het team van Hondo ondergingen een echte S.W.A.T.-training.
Voor Colin Farrell was dat nog niet alles. Hij kreeg ook extra rijlessen in de wagens van de politie van Los Angeles.
Samuel L. Jackson gaf zijn collega's na de opnames een cadeau. Alle leden van zijn team kregen een 9mm-pistool met de letters S.W.A.T. in de kolf gegraveerd.
Partnerbijdrage
Video: André van Duin over zijn laatste emotionele ontmoeting met Joke Bruijs
10:20The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning