TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een ervaren team bankovervallers is tot nu toe onvindbaar voor de politie. Ze laten geen enkel spoor achter, plannen alles tot in de puntjes en zijn met de noorderzon vertrokken ver voordat de politie ook maar te horen krijgt van een overval.
Voor hun allernieuwste plan willen de misdadigers een geldtransport overvallen. Dat is een lucratieve klus. Het transport vervoert naar verluidt zo'n 20 miljoen dollar.
Zoals gewoonlijk gaan ze perfectionistisch te werk. Toch is er dit keer een groot obstakel dat het zorgvuldig uitgekiende plan in duigen kan laten vallen: Jack Welles (Matt Dillon).
Deze volhardende rechercheur zweert dat hij niet zal rusten voor hij John Rahway (Paul Walker) en zijn handlangers heeft ingerekend.
Of het Welles (of nietes) gaat lukken de schurken in te rekenen? Je ziet het in Takers.
Takers kwam in 2010 uit, maar de film was twee jaar daarvoor al opgenomen. Op 4 november 2008 – de dag dat Barack Obama de eerste Afro-Amerikaan werd die tot president van Amerika werd verkozen – legde regisseur John Luessenhop de opnames tijdelijk stil. Zo konden cast en crew de uitslagen van de Amerikaanse presidentsverkiezingen volgen.
De film kreeg veel ongewilde publiciteit vanwege de volgens kenners erg slecht gefotoshopte filmposter. Volgens de kritieken lijken de hoofden van de acteurs op de voorgrond op willekeurige lijven te zijn geplakt.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
De TV van gisteren: kijkers stomverbaasd over 'niet terechte' afvaller Het Perfecte Plaatje op Reis
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Legend of Hercules
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij