TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een man met de bijnaam The Courier (Jeffrey Dean Morgan) woont op zichzelf in een vervallen flat. Wanneer hij zijn oude vriend Stitch (Mark Margolis) bezoekt in zijn boksschool, wordt hij benaderd door een vreemde die hem de opdracht geeft een koffer af te leveren bij een man die bekend staat als Evil Sivle. Er is echter één maar: niemand weet waar die Siyle is. Of dit niet gek genoeg is, mag The Courier deze opdracht niet weigeren. Doet hij dit wel, dan staat zijn leven op het spel.
De pogingen van the Courier om Sivle te vinden leiden alleen maar tot dood en verderf. Wanneer iemand vlak onder zijn ogen wordt vermoord, arresteert de politie the Courier. Tot zijn verbazing wordt hij al snel vrijgelaten en komt hij erachter dat er schimmige spelletjes met hem worden gespeeld.
Hany Abu-Assad is een Palestijns-Nederlandse filmregisseur. Hij heeft al meerdere films gemaakt, maar de film waar hij het meest om is geprezen is Paradise Now, een film over twee vrienden die besluiten een zelfmoordaanslag te plegen. Voor deze film ontving hij een Oscarnominatie voor beste buitenlandse film en won hij de Gouden Kalf voor de beste speelfilm. Mede door dit succes kreeg hij de kans om in Hollywood de actiefilm The Courier te maken.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen