TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een man met de bijnaam The Courier (Jeffrey Dean Morgan) woont op zichzelf in een vervallen flat. Wanneer hij zijn oude vriend Stitch (Mark Margolis) bezoekt in zijn boksschool, wordt hij benaderd door een vreemde die hem de opdracht geeft een koffer af te leveren bij een man die bekend staat als Evil Sivle. Er is echter één maar: niemand weet waar die Siyle is. Of dit niet gek genoeg is, mag The Courier deze opdracht niet weigeren. Doet hij dit wel, dan staat zijn leven op het spel.
De pogingen van the Courier om Sivle te vinden leiden alleen maar tot dood en verderf. Wanneer iemand vlak onder zijn ogen wordt vermoord, arresteert de politie the Courier. Tot zijn verbazing wordt hij al snel vrijgelaten en komt hij erachter dat er schimmige spelletjes met hem worden gespeeld.
Hany Abu-Assad is een Palestijns-Nederlandse filmregisseur. Hij heeft al meerdere films gemaakt, maar de film waar hij het meest om is geprezen is Paradise Now, een film over twee vrienden die besluiten een zelfmoordaanslag te plegen. Voor deze film ontving hij een Oscarnominatie voor beste buitenlandse film en won hij de Gouden Kalf voor de beste speelfilm. Mede door dit succes kreeg hij de kans om in Hollywood de actiefilm The Courier te maken.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'