TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Legerveteraan Philippe Sauvage weet van wanten. De afgelopen jaren heeft hij in Irak en Afghanistan gevochten.
Zijn nieuwst klus is van een heel ander kaliber. Bokskampioen Wayne Barclay (Razaaq Adoti) huurt hem in.
Philippe moet voor hem een team van bodyguards samenstellen. Zij moeten hem beschermen tegen aanvallen van de wraakzuchtige rapper Terrell Singletery (Viv Leacock).
De lijfwachten die Sauvage daarvoor inhuurt zijn behoorlijk lompe kerels. Niet voor niets noemt hij het team The Hard Corps.
Het werk verloopt vrij vlekkeloos. Tot Barclay begint te vermoeden dat zijn zus Tamara (Vivica A. Fox) een zwak heeft voor Philippe.
Oorspronkelijk zou rapper DMX de rol van Terrell Singletery spelen. Dat ging niet door: DMX moest voor de opnamen begonnen de cel in.
Hij maalde daar na het zien van de film niet om: “Ik zat liever in de gevangenis dan in die film”, zei hij in een interview met FHM.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando