TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Legerveteraan Philippe Sauvage weet van wanten. De afgelopen jaren heeft hij in Irak en Afghanistan gevochten.
Zijn nieuwst klus is van een heel ander kaliber. Bokskampioen Wayne Barclay (Razaaq Adoti) huurt hem in.
Philippe moet voor hem een team van bodyguards samenstellen. Zij moeten hem beschermen tegen aanvallen van de wraakzuchtige rapper Terrell Singletery (Viv Leacock).
De lijfwachten die Sauvage daarvoor inhuurt zijn behoorlijk lompe kerels. Niet voor niets noemt hij het team The Hard Corps.
Het werk verloopt vrij vlekkeloos. Tot Barclay begint te vermoeden dat zijn zus Tamara (Vivica A. Fox) een zwak heeft voor Philippe.
Oorspronkelijk zou rapper DMX de rol van Terrell Singletery spelen. Dat ging niet door: DMX moest voor de opnamen begonnen de cel in.
Hij maalde daar na het zien van de film niet om: “Ik zat liever in de gevangenis dan in die film”, zei hij in een interview met FHM.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Tina Nijkamp onderzoekt: is de stem van Caroline Tensen veranderd?
13:47Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip