TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Om niet in de problemen te komen, zet Cary (Martin Henderson) zijn motoren achter slot en grendel, laat hij zijn vriendin achter en verlaat hij de stad. Cary’s vriendin Shane (Monet Mazur) krijgt vervolgens de politie op haar dak.
Als Cary terugkeert om zijn naam te zuiveren, komt hij in aanraking met Henry (Matt Schulze). Hij is de leider van motorclub The Hellions en de eigenaar van de drugs die verstopt zaten in de motoren.
Henry is niet van plan Cary zomaar weg te laten komen met zijn eerdere acties. Sterker nog: de leider van The Hellions weet het zo te spelen dat het lijkt dat Cary het jongere broertje van een gevaarlijke bendeleider heeft vermoord.
Zo krijgt Cary in Torque niet alleen een stelletje gangsters, maar ook FBI-agenten Henderson en McPherson (Justina Machado en Adam Scott) achter zich aan.
Torque wordt ook wel de The Fast and the Furious op motoren genoemd. Niet zo gek ook: in beide films gaat het vooral over racen, criminaliteit en mooie vrouwen.
Volgens Torque-regisseur Joseph Kahn was het de bedoeling om The Fast and the Furious op de hak te nemen. Dit doet hij onder andere door Cary een zin uit het script van de autofilm letterlijk over te laten nemen. Waarop Shane reageert met: “Dat is het domste wat ik ook heb gehoord.”
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'