TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Al duurt het even voordat Optimus Prime aan bod komt in deze vijfde Transformers-film. De film richt zich het grootste deel van de tijd op een menselijke vriend van de Autobots: Cade Yeager.
In Transformers: Age of Extinction hielp Cade (Mark Wahlberg) de Autobots in hun strijd tegen de boze Decepticons. En als je Optimus Prime helpt, heb je vrienden.
Dat betekent dat Cade in The Last Knight bescherming geniet van een paar Autobots. En niet de minste: Bumblebee, Hound, Drift en Crosshairs zorgen er samen voor dat Cade niks overkomt.
Ondertussen is Optimus Prime op weg naar de schepper van de Autobots, Unicron. Als blijkt dat Unicron plannen heeft om de aarde te vernietigen, gaan Optimus Prime, de andere Autobots en Cade de strijd aan.
Transformers: The Last Knight is dus de vijfde film in de Transformers-franchise. Daarmee is de koek nog niet op voor de ruimterobots.
In december 2018 ging alweer het zesde deel in de serie in première: Bumblebee. Dit is de eerste Transformers-film die Michael Bay niet heeft geregisseerd.
Hij liet de regisseursstoel deze keer aan Travis Knight, die eerder betrokken was bij animatiefilms als Kubo and the Two Strings en Coraline.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'