Film
Prijsschieten met Brie Larson en Armie Hammer in Free Fire
Judith Regeling
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 10-03-23 09:23

Het lijkt zo'n simpele klus voor Justine (Brie Larson) en Ord (Armie Hammer). Ze moeten in Boston een wapendeal in goede banen leiden.
Free Fire
In het begin gaat alles nog goed. De klanten, onder wie IRA-leden Chris (Cillian Murphy) en Frank (Michael Smiley), zijn netjes op tijd.
Zelfs het feit dat wapenhandelaar Vernon (Sharlto Copley) en zijn handlangers hun handel niet helemaal op orde hebben, lijkt geen roet in het eten te kunnen gooien. En dan gaat het in Free Fire toch mis.
Als een stel huurmoordenaars de loods aanvalt waar de deal plaatsvindt, slaat de vlam in de pan. Gevolg: alle betrokken partijen beginnen er lustig op los te knallen. En dan blijkt dat het nog best moeilijk is om in al die chaos iemand te raken; laat staan dood te schieten.
Ben Wheatley
Free Fire speelt zich af in 1978. Daar had regisseur Ben Wheatley een goede reden voor: in de 70s waren er nog geen mobiele telefoons, dus kon niemand de personages waarschuwen dat de pleuris op het punt stond uit te breken.
Bij de voorbereidingen op de opnames gebruikte de regisseur zelf wél moderne technologie. Om een goed beeld te krijgen van de ruimte, bouwde Wheatley de loods waar de film zich afspeelt na in de computergame Minecraft.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Beau van Erven Dorens trapt weer af met een nieuw seizoen van Beau
Vandaag start het nieuwe seizoen van de talkshowreeks van Beau van Erven Dorens. Nu Eva Jinek zwanger is kan het zomaar zijn dat hij ook na zijn reguliere reeks nog het hoofd van de RTL-talkshowtafel is.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:00MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart blij verrast door seksuele kennis van zoon (8)
10:05De hoogtepunten van publieksfavoriet Ali in Big Brother
10:00Monic Hendrickx vertelt waarom je de SF-reeks Arcadia niet mag missen: 'Echt prachtig geworden'
10:00Maarten Heijmans over zijn rol in Arcadia: 'Je moet voortdurend op je hoede zijn'
09:15Freek Vonk jaagt The Green Planet-kijkers weg: 'Niet om aan te horen'