TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Karen (Claire Forlani) is een dief die veel in opdracht werkt. Zo doet ze een klus voor de gevaarlijke gangster Eddie (Bruce Willis).
Die klus gaat alleen mis. En goed ook. Eddie zweert haar te zullen vermoorden als ze hem niet compenseert voor de geleden schade.
Karen heeft dus wat goed te maken, maar hoe? Daarvoor klopt ze aan bij haar ex en collega Jack (Mark-Paul Gosselaar).
Ze haalt hem in Precious Cargo over om samen een waardetransport te overvallen. Met de miljoenen die ze daarmee buit zullen maken, kan ze vast Eddies woede afkopen.
Maar kan Jack Karen wel vertrouwen? En wat vindt zijn nieuwe vriendin van hun samenwerking?
Bruce Willis' naam en gezicht prijken groot op de poster van Precious Cargo. Toch komt de acteur nauwelijks in de film voor.
Deze thriller draait vooral om Claire Forlani en Mark-Paul Gosselaar. Misschien dat de film het daarom zo slecht deed.
In het premièreweekend in Groot-Brittannië bracht de film een schamele 86 pond op.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie