TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sciencefiction is een genre dat je moet liggen, veel van de films draaien vooral om de actie en special effects. Maar wat willen filmmakers echt kwijt over het leven in de toekomst? De beste sciencefictionfilms stellen grote filosofische levensvragen.
Dat gebeurde voor het eerst in Stanley Kubricks 2001: A Space Odyssey en de laatste jaren ook in films als Gravity en Interstellar. Ook Ad Astra past in dit rijtje.
Roy McBride (Brad Pitt) gaat in deze film naar Neptunus om te kijken of zijn vader (Tommy Lee Jones), die daar dertig jaar geleden voor een missie was, verantwoordelijk is voor een vreemd fenomeen dat een dreigende situatie op aarde veroorzaakt.
De Nederlandse cameraman Hoyte van Hoytema zorgde ervoor dat de beelden er fantastisch uitzien.
Ad Astra is niet de eerste film waarin Tommy Lee Jones een oude astronaut speelt. Dat deed hij in 2000 ook al eens in Space Cowboys.
Sterker nog hij draagt hier zelfs hetzelfde ruimtepak als in die film. Er is maar een kleine aanpassing aan dat pak gedaan: de patches met logo's erop.
In Space Cowboys had Jones NASA-logo's op zijn schouders, in Ad Astra zijn het Space Comm-insignes.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)