TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Over het productieproces van All the Money in the World is meer gezegd en geschreven dan over de film zelf. Die was al zo goed als klaar, toen ster van de film, Kevin Spacey, betrokken raakte bij een #MeToo-schandaal.
Regisseur Ridley Scott besloot daarop om Spacey uit de film te knippen. Hij castte veteraan Christopher Plummer in de rol van oliemagnaat J.P. Getty en nam alle scènes waarin Spacey voorkwam opnieuw op.
Plummer is in All the Money in the World prima op zijn plek als de geharde rijkaard die in 1973 weigert het losgeld voor zijn ontvoerde kleinzoon te betalen. Zelfs als de ontvoerders de jongen een oor afsnijden en dat naar de familie opsturen, houdt de rijkste man ter wereld voet bij stuk.
Moeder Gail (Michelle Williams) kan het niet aanzien: ze gaat op eigen houtje onderhandelen met de ontvoerders van haar zoon. Voormalig CIA-agent Chace (Mark Wahlberg) staat haar bij.
Met het ontslag van Kevin Spacey was het nog niet gedaan met de controverse rond All the Money in the World. Alle acteurs moesten opnieuw komen opdraven om dezelfde scènes nog een keer op te nemen, maar nu met Christopher Plummer als tegenspeler. Dat was geen straf: ze kregen gewoon betaald.
Al kreeg niet iedereen even veel. Mark Wahlberg kon voor een week werk anderhalf miljoen dollar bijschrijven. Michelle Williams moest het met duizend dollar doen. Toen dat aan het licht kwam, doneerde Walhberg dat hele bedrag aan een fonds voor #MeToo-slachtoffers.
All the Money in the World is op vrijdag 21 maart 2025 om 22:40 uur te zien op RTL 7.
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid