TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In het echt is hij net achter de rug, maar in deze film staat hij nog voor de deur: de traditionele kerstspecial van All you need is love.
Er is, zo vlak voor de opnames, sprake van paniek. En niet zo'n beetje ook.
Presentator Maarten ten Horst (Fedja van Huêt) is nergens te bekennen. Hij is naar Schotland gevlucht.
Waarom? Hij kan het in All you need is love allemaal niet meer aan.
Niet zo gek ook: zijn vrouw is net overleden en nu zou hij de kerstspecial moeten presenteren? Mooi dat hem dat niet gaat lukken.
Begrijpelijk, maar de redactie zit nu wel met een probleem. Krijgen producer Olav (Peter-Paul Muller) en zijn collega's op tijd een goede vervanger gevonden?
Dat is maar een van de vele verhaallijnen in All you need is love. Naast de zoektocht naar een nieuwe 'Dr. Love' en de Schotse avonturen van Maarten komen er nog heel wat mensen voorbij die iets met het tv-programma van doen zijn.
Zo moet zanger Remy (Jasha Rudge) optreden in de kerstshow, net als het koor van amateurdirigent Ernst (Frank Lammers).
All you need is love zit daardoor vol met bekende koppen. Van Anniek Pheifer en Waldemar Torenstra tot Bracha van Doesburgh en Diederik Ebbinge.
En wie goed oplet ziet ook de echte presentator van All you need is love voorbijkomen: Robert ten Brink heeft een piepklein rolletje.
Dit zijn de favoriete liedjes van Cornald Maas tijdens het Eurovisie Songfestival 2026
09:55Johan Derksen snapt niets van uitslag The Voice of Holland: ‘Sanne stak er met kop en schouders bovenuit’ (video)
09:29Tommie Christiaan ontmoet zijn oude drugsdealer in EO-programma Hel of Hotel
08:47Video: De Bondgenoten-Fianca over haar avontuurtjes met Casper: ‘Het was een project’
07:54Presentator Wilfred Genee is tijdelijk afwezig bij Vandaag Inside