TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Student Koen is nou niet direct de meest intimiderende persoon die je ooit hebt gezien. Hij is een typisch gevalletje 'wie niet sterk is moet slim zijn'.
Gelukkig is Koen (Tobias Nierop) dat ook. Als hij op straat wordt overvallen, weet hij de overvallers met één simpel zinnetje weg te laten vluchten.
Wat dat zinnetje is? "Henk de Koning is mijn oom."
Klinkt niet heel bedreigend. Tot je weet dat Henk de Koning (Hans Kesting) een van de beruchtste criminelen van Nederland is.
Dat het niet waar is, maakt Koen niet uit. Als het maar werkt.
De volgende dag denkt hij daar heel anders over. Oom Henk staat ineens bij hem op de stoep. Hij komt even een bakkie doen.
Henk heeft gehoord van het trucje dat Koen heeft uitgehaald. Boos is hij niet, maar hij eist wel een tegenprestatie.
Koen moet de oude crimineel Sjon de Nooyer (Bert Luppes) zover krijgen dat hij vertelt waar hij twaalf miljoen euro heeft verstop. Probleempje: Sjon is dement. Of doet hij maar alsof?
Henk denkt dat Sjon iedereen voor het lapje houdt. Of dat ook zo is? Dat moet Koen in Oom Henk uit zien te vinden.
Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien