TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Student Koen is nou niet direct de meest intimiderende persoon die je ooit hebt gezien. Hij is een typisch gevalletje 'wie niet sterk is moet slim zijn'.
Gelukkig is Koen (Tobias Nierop) dat ook. Als hij op straat wordt overvallen, weet hij de overvallers met één simpel zinnetje weg te laten vluchten.
Wat dat zinnetje is? "Henk de Koning is mijn oom."
Klinkt niet heel bedreigend. Tot je weet dat Henk de Koning (Hans Kesting) een van de beruchtste criminelen van Nederland is.
Dat het niet waar is, maakt Koen niet uit. Als het maar werkt.
De volgende dag denkt hij daar heel anders over. Oom Henk staat ineens bij hem op de stoep. Hij komt even een bakkie doen.
Henk heeft gehoord van het trucje dat Koen heeft uitgehaald. Boos is hij niet, maar hij eist wel een tegenprestatie.
Koen moet de oude crimineel Sjon de Nooyer (Bert Luppes) zover krijgen dat hij vertelt waar hij twaalf miljoen euro heeft verstop. Probleempje: Sjon is dement. Of doet hij maar alsof?
Henk denkt dat Sjon iedereen voor het lapje houdt. Of dat ook zo is? Dat moet Koen in Oom Henk uit zien te vinden.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares