TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mitch Rapp (Dylan O’Brien) is een gezonde Amerikaanse jongen. Het leven zit hem mee, en op een mooie zomerse dag vraagt hij op het strand van Ibiza zijn Katrina (Charlotte Vega) ten huwelijk.
Dan slaat het noodlot toe. Een groep terroristen heeft net dát strand uitgekozen om een vreselijke moordpartij aan te richten.
Mitch' aanstaande bruid is een van de vele slachtoffers. Mitch zelf overleeft de aanslag.
Hij laat het er in American Assassin niet bij zitten. Mitch zal niet rusten voor hij de daders een koekje van eigen deeg heeft gegeven.
Zijn keiharde trainingen en gedisciplineerde werkwijze trekken de aandacht van de CIA. De dienst lijft Mitch zelfs in.
Samen met de spijkerharde veteraan Stan Hurley (Michael Keaton) zet Mitch de jacht op de daders voort.
Michael Keaton twijfelde heel erg of hij de rol van Stan Hurley wel wilde spelen. Het karakter van de CIA-agent botst nogal met zijn progressieve politieke denkbeelden.
Toen de acteur het boek waarop American Assassin is gebaseerd las, veranderde hij van gedachten. Zoals schrijver Vince Flynn het personage in American Assassin beschrijft, kon Keaton hem wel spelen.
Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5
12:01'Dit maakt Het Verhaal van Nederland zo'n succes'
11:05Zien we Nance Coolen binnenkort terug op televisie?
10:34Zien: Zo vieren de families uit Een Huis Vol Pasen dit jaar
09:08Video: Van Oh Oh Cherso naar Dutchie Shore: Sterretje geeft zijn ongezouten mening