TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een film die 11 miljoen dollar kost om te maken en dik 130 miljoen opbrengt. Dat mag je met recht een hit noemen. American Pie deed het in 1999. Bovendien blies de film het uitgebluste high school comedy-genre nieuw leven in.
American Pie 2 gaat verder waar deel 1 ophield. Letterlijk. Gingen Jim, Stifler en hun vrienden aan het einde van American Pie ieder naar een andere stad om te studeren, in dit vervolg is het zomervakantie; het studiejaar zit erop.
Alle vrienden uit het eerste deel komen bij elkaar in een strandhuis om daar samen vakantie te vieren. Iedereen is er. Jim (Jason Biggs) en Michelle (Alyson Hannigan) zijn er, geilneef Stifler (Seann William Scott) is er. Zelfs Kevin (Thomas Ian Nicholas) en Vicky (Tara Reid) zijn er.
Het is een komen en gaan van mensen in het huis. Iedereen heeft zo zijn eigen sores en – vooral – amoureuze escapades.
American Pie 2 werd nog een grotere hit dan zijn voorganger: de film bracht bijna 300 miljoen dollar in het laatje.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy