TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een film die 11 miljoen dollar kost om te maken en dik 130 miljoen opbrengt. Dat mag je met recht een hit noemen. American Pie deed het in 1999. Bovendien blies de film het uitgebluste high school comedy-genre nieuw leven in.
American Pie 2 gaat verder waar deel 1 ophield. Letterlijk. Gingen Jim, Stifler en hun vrienden aan het einde van American Pie ieder naar een andere stad om te studeren, in dit vervolg is het zomervakantie; het studiejaar zit erop.
Alle vrienden uit het eerste deel komen bij elkaar in een strandhuis om daar samen vakantie te vieren. Iedereen is er. Jim (Jason Biggs) en Michelle (Alyson Hannigan) zijn er, geilneef Stifler (Seann William Scott) is er. Zelfs Kevin (Thomas Ian Nicholas) en Vicky (Tara Reid) zijn er.
Het is een komen en gaan van mensen in het huis. Iedereen heeft zo zijn eigen sores en – vooral – amoureuze escapades.
American Pie 2 werd nog een grotere hit dan zijn voorganger: de film bracht bijna 300 miljoen dollar in het laatje.
Waar blijven de meubels van De Bondgenoten? Mysterie ontrafeld
13:15Emma Wortelboer in verwachting van tweede kindje
12:18Sterren staan stil bij '1 jaar zonder Loretta Schrijver'
11:37Komt er een tweede seizoen van De Bogaartjes?
10:50Verspreking van Roos in De Verraders zet de boel op z’n kop: ‘Wat doe je nu?’