TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een film die 11 miljoen dollar kost om te maken en dik 130 miljoen opbrengt. Dat mag je met recht een hit noemen. American Pie deed het in 1999. Bovendien blies de film het uitgebluste high school comedy-genre nieuw leven in.
American Pie 2 gaat verder waar deel 1 ophield. Letterlijk. Gingen Jim, Stifler en hun vrienden aan het einde van American Pie ieder naar een andere stad om te studeren, in dit vervolg is het zomervakantie; het studiejaar zit erop.
Alle vrienden uit het eerste deel komen bij elkaar in een strandhuis om daar samen vakantie te vieren. Iedereen is er. Jim (Jason Biggs) en Michelle (Alyson Hannigan) zijn er, geilneef Stifler (Seann William Scott) is er. Zelfs Kevin (Thomas Ian Nicholas) en Vicky (Tara Reid) zijn er.
Het is een komen en gaan van mensen in het huis. Iedereen heeft zo zijn eigen sores en – vooral – amoureuze escapades.
American Pie 2 werd nog een grotere hit dan zijn voorganger: de film bracht bijna 300 miljoen dollar in het laatje.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa