TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een film die 11 miljoen dollar kost om te maken en dik 130 miljoen opbrengt. Dat mag je met recht een hit noemen. American Pie deed het in 1999. Bovendien blies de film het uitgebluste high school comedy-genre nieuw leven in.
American Pie 2 gaat verder waar deel 1 ophield. Letterlijk. Gingen Jim, Stifler en hun vrienden aan het einde van American Pie ieder naar een andere stad om te studeren, in dit vervolg is het zomervakantie; het studiejaar zit erop.
Alle vrienden uit het eerste deel komen bij elkaar in een strandhuis om daar samen vakantie te vieren. Iedereen is er. Jim (Jason Biggs) en Michelle (Alyson Hannigan) zijn er, geilneef Stifler (Seann William Scott) is er. Zelfs Kevin (Thomas Ian Nicholas) en Vicky (Tara Reid) zijn er.
Het is een komen en gaan van mensen in het huis. Iedereen heeft zo zijn eigen sores en – vooral – amoureuze escapades.
American Pie 2 werd nog een grotere hit dan zijn voorganger: de film bracht bijna 300 miljoen dollar in het laatje.
Is dit de verteller van The Passion 2026?
13:37Je kunt je nu al opgeven voor (een eventueel) tweede seizoen van Love Is Blind
13:10De shows van Vandaag Inside en De Oranjezomer op Curaçao krijgen steeds meer vorm
12:55Bert in URK!: 'Greetje, leven met jou is soms pittig maar laten we samen oud worden'
11:47Video: De Augurkenkoning ook populair in België