TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een film die 11 miljoen dollar kost om te maken en dik 130 miljoen opbrengt. Dat mag je met recht een hit noemen. American Pie deed het in 1999. Bovendien blies de film het uitgebluste high school comedy-genre nieuw leven in.
American Pie 2 gaat verder waar deel 1 ophield. Letterlijk. Gingen Jim, Stifler en hun vrienden aan het einde van American Pie ieder naar een andere stad om te studeren, in dit vervolg is het zomervakantie; het studiejaar zit erop.
Alle vrienden uit het eerste deel komen bij elkaar in een strandhuis om daar samen vakantie te vieren. Iedereen is er. Jim (Jason Biggs) en Michelle (Alyson Hannigan) zijn er, geilneef Stifler (Seann William Scott) is er. Zelfs Kevin (Thomas Ian Nicholas) en Vicky (Tara Reid) zijn er.
Het is een komen en gaan van mensen in het huis. Iedereen heeft zo zijn eigen sores en – vooral – amoureuze escapades.
American Pie 2 werd nog een grotere hit dan zijn voorganger: de film bracht bijna 300 miljoen dollar in het laatje.
Vanavond op TV: VPRO viert 100 jaar, So you think you can dance, Year One
11:25Matthijs en Valeska geven update na Ik Vertrek, óók over de spoorloos verdwenen kat
10:43Gaat Mercedes Salar dumpen in De Bondgenoten? 'Wacht maar gewoon af'
09:56Complimentenregen voor Roxeanne Hazes na dit optreden in Stars on Stage
09:26De TV van gisteren: kijkers zien Beau koeltjes afscheid nemen van RTL Tonight
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
