TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit vervolg op The Foreigner verhuurt voormalig geheim agent Jonathan Cold (Steven Seagal) zich nog steeds aan de hoogste bieder.
Voor zijn nieuwste opdracht gaat Cold in Black Dawn undercover bij een bende wapenhandelaren. Zij proberen een kernbom te verkopen aan Oost-Europese terroristen die Los Angeles willen opblazen.
Ouwe rouwdouwer Jonathan staat er gelukkig niet helemaal alleen voor. Dat wil niet zeggen dat het een simpele klus is.
Wat heet: als een van zijn undercover-collega's wordt ontmaskerd, brengt dat de hele missie in gevaar.
Steven Seagal mag dan de hoofdrol spelen in Black Dawn, hij is in geen enkele vechtscène te zien.
Dat was eigenlijk niet de bedoeling, maar regisseur Alexander Gruszynski kon niet anders. Na 18 van de 30 draaidagen hield Seagal het al voor gezien.
Gruszynski liet zich daar niet door tegenhouden: hij maakte de film gewoon af. Hij gebruikte stuntmannen voor Seagals vechtscènes.
Scènes waar Seagal nog een rol in zou hebben, herschreef hij voor andere castleden. Zo maakten andere personages mee wat Jonathan Cold eigenlijk mee had moeten maken.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Het is Valentijnsdag dus kruip gezellig samen met je geliefde - of gewoon lekker alleen - op de bank met deze kijktips waarin de romantiek hoogtij viert.
Productie Woeste Grond houdt auditiedag voor nieuw talent
09:09Vandaag inside buitengewoon kritisch op Bram Bakker na Javier Guzman incident
06:00Programma Olympische Winterspelen zaterdag 14 februari
16:44Alex uit Over Mijn Lijk gaat naar hospice: 'Nieuwe fase in emotionele achtbaan'
15:51Kijkers De Bondgenoten steunen Salar en Mercedes en gaan los over vader