TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In dit speelfilmdebuut van Alejandro González Iñárritu (Birdman, The Revenant) brengt het lot drie totaal verschillende levens samen.
Amores Perros vertelt drie krachtige verhalen die met elkaar verbonden zijn door een tragisch auto-ongeluk.
De eerste verhaallijn draait om Octavio (Gael García Bernal), een jongeman die een beter leven wil voor zichzelf en zijn schoonzus. Hij raakt betrokken bij hondengevechten om snel geld te verdienen.
In de tweede verhaallijn gaat over Daniel en Valeria, een welvarend koppel van wie het leven in duigen valt wanneer Valeria, een succesvol model, gewond raakt bij het ongeluk.
De derde verhaallijn introduceert El Chivo, een ex-guerrillastrijder die nu als huurmoordenaar werkt, maar worstelt met zijn geweten en de sporen van zijn verleden.
Deze rauwe en intense film schetst een complex en onverbloemd beeld van het leven in Mexico-Stad, waarbij liefde, verlies en het verlangen naar verlossing grote thema's zijn.
Waarschuwing voor hondenliefhebbers: de hondengevechten in Amores Perros zien er schokkend realistisch uit. Gelukkig is het natuurlijk niet echt. Regisseur Alejandro González Iñárritu zorgde ervoor dat er geen dieren gewond raakten tijdens het filmen.
Om deze intense scènes zo geloofwaardig mogelijk te maken, werden beelden van spelende honden gemaakt met slimme camerahoeken en zo gemonteerd dat het de illusie van geweld creëert.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Video: Acteur Vincent Croiset geeft gezondheidsupdate
09:58Linda de Mol presenteert nieuwe quizshow Postcode Loterij In de Ring
08:34RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond