TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Blu en Jewel hebben elkaar helemaal gevonden. Sterker nog, ze hebben al een nestje schattige papegaaitjes op de wereld gezet. Met het voortbestaan van de soort zit het dus wel goed.
Het leven in Rio de Janeiro is hartstikke fijn, maar Jewel heeft toch het idee dat haar kuikentjes iets missen in de grote stad. Ze weten niet hoe hun soort hoort te leven.
Daarom pakken zij, Blu en de kids in Rio 2 hun biezen en verkassen ze naar de Braziliaanse jungle. Daar kunnen de kleintjes alles leren over leven in het wild.
Jewel en de kuikens voelen zich al snel thuis in het wild, maar Blu kan moeilijk aarden. Hij heeft zijn hele leven veilig en beschermd geleefd.
De stap van die lekker verwarmde huiskamer in Minnesota en de comfortabele dierentuin van Rio naar de jungle is behoorlijk groot. En in het oerwoud lopen alle wilde dieren ook nog eens vrij rond!
Anne Hathaway en Jesse Eisenberg nemen in Rio 2 weer de stemmen van papegaaien Jewel en Blu voor hun rekening. Naast deze twee Hollywoodsterren trok de regisseur een heel blik beroemdheden open voor de bijrollen.
Zanger Bruno Mars verzorgt de stem van papegaai Roberto, Jamie Foxx is te horen als kanarietje Nico.
Braziliaanse muzikanten Carlinhos Brown, Bebel Gilberto en Sergio Mendes zitten ook met hun stem in de film. Leuk weetje: zangeres Bebel Gilberto speelt iemand die heel erg vals zingt.
Er komt toch geen tweede seizoen van De Cirkel
13:18Op deze datum gaat The Real Housewives van het Zuiden van start
12:28Martien Meiland: 'Hier heb ik botox in laten spuiten'
11:20Video: zwangere Merel Ek wil met scootmobiel door Tweede Kamer rijden
10:58Carlo Boszhard neemt presentatie The Floor over van Edson da Graça