TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Psychologiestudente Anna (Hannah Hoekstra) gaat na een verkeersongeval, waarbij haar broertje Stijn (Alex Hendrickx) verlamd is geraakt, helemaal op in haar eigen virtuele wereld.
Ze is verslaafd aan haar smartphone en social media. Na een wild feest, waarvan ze zich weinig kan herinneren, ontdekt Anna dat een onbekend persoon op haar telefoon een mysterieuze app heeft geïnstalleerd, die een antwoord geeft op al haar vragen.
Als ze cryptische teksten en codes ontvangt, die samenhangen met de plotselinge en raadselachtige dood van mensen uit haar omgeving, dringt langzaam tot haar door dat het meer is dan een handige app.
Normaal gesproken is het heel vervelend als iemand in de bioscoop tijdens de film zijn of haar mobiel gebruikt. Bij deze film was het juist de bedoeling om je mobiel erbij te pakken.
De bioscoopbeleving van App werd ondersteund door een second screen app. App was daarmee de eerste film ter wereld die bioscoopbezoekers via hun eigen mobiel een extra kijkervaring gaf.
In de app, die op geluid reageert, verschijnen tijdens de film extra plaatjes, verhalen en video's om de kijkervaring te vergroten.
De app is niet meer beschikbaar, maar dat is misschien maar goed ook. Zo'n tweede scherm is namelijk best afleidend.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag
09:20Dit is wanneer het tweede seizoen van Sander en de kloof van start gaat
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4