TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Halfzussen April (Linda de Mol), May (Elise Schaap) en June (Tjitske Reidinga) hebben ieder hun eigen, drukke leven. Nu hun moeder (Olga Zuiderhoek) ongeneeslijk ziek is, komen ze bij elkaar.
Alledrie de zussen hebben totaal verschillende karakters en liggen zelden op één lijn. Wetende dat hun moeder er binnenkort niet meer is, roept dat allerlei vragen op. De belangrijkste: wat gebeurt er na de dood van hun moeder met hun broer Jan (Bas Hoeflaak), die een vorm van autisme heeft?
De film April, May en June is geregisseerd door Wil Koopman. Zij is geen onbekende van Linda de Mol.
Deze film is alweer de achtste keer dat zij en De Mol hun krachten hebben gebundeld. Tot nu toe heeft dit alleen successen opgeleverd.
De serie Gooische Vrouwen en de twee speelfilms die daarop volgden zijn slechts enkele voorbeelden. In 2021 werkte ze samen in Alles op tafel, een remake van de Italiaanse film Perfetti sconosciuti.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland