TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ty Hackett (Columbus Short) is als oorlogsheld uit Irak teruggekomen, maar eenmaal thuis in Amerika is die heldenstatus niets meer waard. Ty moet het doen met een baantje bij een geldtransportbedrijf.
Ty's ouders zijn net overleden, dus moet hij in zijn eentje voor zijn broertje zorgen. De bank dreigt hen uit hun huis te zetten: Ty verdient niet genoeg om de hypotheek te betalen.
Gelukkig heeft Ty in Armored meedenkende collega's. Mike (Matt Dillon) en drie anderen hebben een lucratief voorstel: samen een van hun eigen geldtransporten overvallen.
Met zijn deel van de opbrengst kan Ty in één klap al zijn geldproblemen oplossen. Als Mike hem belooft dat ze geen geweld zullen gebruiken, hapt Ty toe.
Door een foutje van distributiemaatschappij Sony was Armored al gratis te downloaden op Sony's eigen PlayStation Network toen de film nog in de bioscoop draaide. De vergissing werd snel ontdekt: binnen vijf uur was de film alweer verdwenen. In die tijd zou Armored wel al duizenden keren gedownload zijn.
Het zou zomaar kunnen dat dat een van de redenen is dat de film het niet goed deed in de bios: Armored haalde wereldwijd 23 miljoen dollar op. Voor een film met een budget van 27 miljoen is dat een fikse tegenvaller.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk