TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Austin Powers (Mike Myers) gaat opnieuw de strijd aan met zijn vijanden Dr. Evil (ook Myers) en Mini-Me, die ontsnapt zijn uit de gevangenis.
De twee kwade breinen hebben een plan voor bedacht om de macht over de wereld te krijgen. Maar daarbij hebben ze nog wel wat hulp nodig. Goldmember (weer Myers) is de uitverkorene. Voor het plan van de slechteriken kidnappen ze de spion Nigel Powers (Michael Caine), de vader van geheim agent Austin Powers.
Powers moet hen zien te stoppen. Daarbij krijgt hij hulp van een oude vriendin, detective Foxxy Cleopatra (een van de eerste filmrollen van zangeres Beyoncé).
Dit derde deel is niet het leukste uit de Austin Powers-reeks, maar de film zit zo vol grappen dat er toch genoeg te lachen valt.
Mike Myers is een groot fan van The Beatles. Dat een van de bandleden ook fan van hem was, ontdekte hij op een bijzondere manier. Tijdens de opnames van Austin Powers in Goldmember kreeg hij te horen dat George Harrison was overleden.
Naast dat verdrietige nieuws kreeg hij die dag ook te horen dat er een brief voor hem was. Die bleek van Harrison te komen. Het was een van de laatste brieven die de gitarist geschreven had. In de brief prees hij Myers werk.
De acteur barstte uit in tranen. Hij heeft de brief ingelijst in zijn huis.
Leo Alkemade bevestigt nieuw seizoen van LOL: Last One Laughing
17:36'Serie Woeste Grond krijgt een speelfilm'
16:26Thomas van Groningen in discussie met Johan Derksen over kritiek op afwezigheid
16:10Drummer uit The Passion laat van zich horen: 'Dit is wat het drumstel met me doet'
15:24Eerste tweeling ooit in De Bondgenoten maakt de tongen los