TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Catherine Zeta-Jones brak dankzij haar rol in The Mask of Zorro definitief door in Hollywood. De film was een groot succes en de mooie brunette werd een ster. Zeven jaar later speelde ze ook in het vervolg, The Legend of Zorro.
In The Legend of Zorro komt de besnorde en gemaskerde held Zorro (Antonio Banderas) voor een moeilijke keuze te staan. Kiest hij voor zijn masker of voor een leven als familieman, samen met zijn prachtige vrouw Elena (Zeta-Jones) en hun zoontje Joaquin?
Ondanks zijn goede bedoelingen kan de legendarische held de verleiding van het masker niet weerstaan. Elena is daar niet blij mee: ze dumpt Zorro voor de Franse graaf Armand. Die draagt echter een duister geheim met zich mee.
Catherine Zeta-Jones denkt nog steeds met veel plezier terug aan de Zorro-films. In het Franse Deauville, waar ze promotie deed voor The Mask of Zorro, liep ze acteur Michael Douglas tegen het lijf.
Hij sprak de onvergetelijke woorden ‘Ik wil de vader van je kinderen zijn’ en de rest is geschiedenis. De twee zijn al jaren getrouwd en hebben twee kinderen.
Volgens Zeta-Jones is het recept van een goed huwelijk heel eenvoudig: “Eigen badkamers. Punt uit.”
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Gordon krijgt opeens lof van Vandaag Inside-kijkers
06:47Vanavond op TV: Meisjes van de Goede Herder, Boerderij Van Dorst, Glass
21:33Familie Schouten geeft update na Ik Vertrek: 'Als we dit vooraf hadden geweten...'
19:40Gerard Joling geraakt door interview met René Froger bij Renze: 'Ik heb met niemand ruzie'
15:37Denise Laan verklaart afwezigheid in Hunted: 'Ik heb besloten afscheid te nemen'