TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Catherine Zeta-Jones brak dankzij haar rol in The Mask of Zorro definitief door in Hollywood. De film was een groot succes en de mooie brunette werd een ster. Zeven jaar later speelde ze ook in het vervolg, The Legend of Zorro.
In The Legend of Zorro komt de besnorde en gemaskerde held Zorro (Antonio Banderas) voor een moeilijke keuze te staan. Kiest hij voor zijn masker of voor een leven als familieman, samen met zijn prachtige vrouw Elena (Zeta-Jones) en hun zoontje Joaquin?
Ondanks zijn goede bedoelingen kan de legendarische held de verleiding van het masker niet weerstaan. Elena is daar niet blij mee: ze dumpt Zorro voor de Franse graaf Armand. Die draagt echter een duister geheim met zich mee.
Catherine Zeta-Jones denkt nog steeds met veel plezier terug aan de Zorro-films. In het Franse Deauville, waar ze promotie deed voor The Mask of Zorro, liep ze acteur Michael Douglas tegen het lijf.
Hij sprak de onvergetelijke woorden ‘Ik wil de vader van je kinderen zijn’ en de rest is geschiedenis. De twee zijn al jaren getrouwd en hebben twee kinderen.
Volgens Zeta-Jones is het recept van een goed huwelijk heel eenvoudig: “Eigen badkamers. Punt uit.”
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers