TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Bad Moms hadden Amy, Kiki en Carla het helemaal gehad. Ze waren het zat om altijd maar de perfecte moeder uit te moeten hangen.
Niks alle balletjes in de lucht houden: werk, gezin, relatie, sociaal leven konden de pot op! Amy (Mila Kunis), Kiki (Kristen Bell) en Carla (Kathryn Hahn) gingen eens aan zichzelf denken. Dat was heerlijk, maar nu komen de feestdagen eraan. En dus voelen de bad moms de druk weer oplopen.
Met Kerst moet alles perfect geregeld zijn, maar daar hebben Kiki, Carla en Amy helemaal geen zin in. Toch zullen ze er in A Bad Moms Christmas aan moeten geloven. En alsof Kerst alleen niet al genoeg stress oplevert: de dames krijgen ook nog eens hun moeders op bezoek. Als dat maar goed gaat!
Carla zit in A Bad Moms Christmas niet bepaald op het bezoek van haar moeder te wachten. In het echt was dat wel anders. Kathryn Hahn schreef Susan Sarandon een persoonlijke brief om haar te vragen haar moeder te spelen. Dat werkte: Sarandon accepteerde de rol.
Cheryl Hines speelt in deze film dan wel de moeder van Kristen Bell, daar is ze eigenlijk te jong voor. Met haar 55 jaar is Hines maar vijftien jaar ouder dan de actrice die haar dochter speelt.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit
11:12Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6